Hodonín čeká rozjetý Prostějov, Bzenec přivítá Starou Říši

Seznamte se krátce s programem nejvýše nasazených týmů z Hodonínska v rámci fotbalových soutěží.

MSFL – 10. kolo

1.SK Prostějov – FK Hodonín
Datum: sobota 7. 10. 2017
Čas:
15:00

Hodonínský brankář Petráš se v posledních utkáních dostal do skvělé formy, ovšem na první Velké Meziříčí to v domácím utkání nestačilo a první celek MSFL si odvezl z jihu Moravy výhru 5:0.

Další utkání čeká na hráče Hodonína v Prostějově, proti dalšímu skvěle hrajícímu týmu, který pamatuje poslední porážku z konce srpna. Od té chvíle zaznamenal 4 vítězství a jedinou remízu.

V čele domácí ofenzívy pak bude stát K. Kroupa se 6 úspěšnými zásahy.

Trenér Komňacký tak bude muset na sobotu vymyslet perfektně organizovanou jedenáctku, která do puntíku splní taktické pokyny a obere aktuálně druhý tým MSFL o body.

MSD -D – 10.kolo

TJ Slovan Bzenec – FSC Stará Říše
Datum: 7. 10. 2017
Čas: 15:00

Pro Bzenec bude mluvit jednoznačně fakt, že v dosavadním průběhu divize doma ještě neztratil body a s vyjímkou posledního zápasu na domácí půdě, se vždy jednalo o velmi pohodlné vítězství.

Stará Říše však dýchá Bzenci v tabulce na záda, kdy shodný počet bodů a umístění, rozlišuje pouze skóre. To mluví jednoznačně pro Bzenec, třetinu branek navíc sám dokázal nastřílet Petr Kasala a tudíž se hra Bzence především opírá o tohoto střelce.

Diváci by se tedy ani v rámci divizního utkání nudit neměly. Pokud však nebudete přímo na hřišti, možnost internetových přenosů by opět měl poskytnout web tvcom.cz

You may also like...