Domácí utkání s Vrchovinou Bzenec vysoko prohrál

Fotbalisté Bzence se v sobotu představili v domácím prostředí v zápase s Vrchovinou. Předposlední utkání podzimní části jim však vůbec nevyšlo a soupeři podlehli hladce 1:5.

Fortuna MSD – D (15.kolo)

Slovan Bzenec – SFK Vrchovina 1:5 (1:3)
Branky:  31´ Kasala – 24´ Vícha, 38´ Ošmera, 40´+77´ Dočekal, 87´ Skalník Michal. Rozhodčí: Buček – Slováček, Škrobák. ŽK: Petrucha T. – Dočekal. Diváci: 138

Bzenec: Kůřil – Košut, Škodík (46´ Jüstel), Petrucha T., Paták (82´ Pollák), Hubr, Horňák, Pelikán, Kasala, Mlýnek, Petrucha M.

Vrchovina: Juran – Blažíček (73´ Prokopec), Bača, Vícha, Chalupa (84´ Kočík), Michal, Ošmera, Dočekal (82´ Skalník M.), Skalník K., Žák, Zbytovský

Tápání Bzence v závěru podzimní části dál pokračuje. Proti třetímu mužstvu tabulky si před vlastními fanoušky připsal třetí porážku v řadě.

Favorizovaní hosté otevřeli skóre ve 24.minutě, kdy Kůřila překonal Vícha. Odpověď od Slovanu přišla po šesti minutách a Kasala poslal výsledek do nerozhodného stavu.

Závěr první půle ale patřil Vrchovině, která dvěma góly Bzenci odskočila. Vedení na stranu hostů vrátil Ošmera a chvíli po něm přesně zamířil také Dočekal.


Střelecké trápení Slovanu se promítlo i do sobotního zápasu. Vyrovnávací gól Kasaly byl jediným, za poslední tři duely, který Bzenec dokázal vstřelit.

Ani po přestávce svoji už tak špatnou bilanci nedokázali domácí fotbalisté vylepšit. Navíc v závěrečných minut ještě dvakrát inkasovali.

Čtvrthodiny před koncem přidal čtvrtou trefu Vrchoviny znovu Doležal, jenž se prosadil již podruhé. Výsledek zpečetil tři minutě před koncem střídající Michal Skalník.

Bzenec i přes další porážku zůstal uprostřed tabulky na osmém místě, Vrchovina díky zaváhání Rosic poskočila na druhou příčku za suverénní Tišnov.

Mohlo by se vám líbit...