Dopolední divoká remíza Kyjova s Velkou

Nedělní program v 1.A třídě otevřel dopolední duel Kyjova s Velkou nad Veličkou. Zajímavé a na góly bohaté utkání skončilo po remíze 4:4 dělbou bodů.

1.A třída, sk. B – 4.kolo (3. hrané)

FC Kyjov 1919 – Kordárna Velká n/Vel. 4:4 (3:3)
Branky: 14´+51´ Ingr, 18´ Rubík, 26´ Klimeš – 9´+42´ Kohůt, 39´ (PK) Spazier M., 66´ Spazier O. Rozhodčí: Rosa – Špaček, Kordula. ŽK: Kuchař D., Riedl, Čada, Kůřil – Horák, Mička, Spazier M., Janda P., Novotný, Spazier O. ČK: 90´ Spazier O. (Velká). Diváci: 100

Kyjov: Měchura – Bartoň, Kuchař D., Ingr (67´ Klingel), Riedl, Dufek (81´Kuchař J.), Polášek, Klimeš (64´ Svoboda), Čada, Kůřil (79´ Gebhart), Rubík

Velká: Sládeček – Mikeska, Horák, Mička, Valášek, Spazier M., Janda P. (56´ Janda R.), Novotný (72´ Štefánek), Kohůt (62´ Hrbáč), Janás (62´ Pavlica), Spazier M.

Dopolední zápas mezi Kyjovem a Velkou přinesl osm branek, deset žlutých a také dvě červené karty. Nakonec si oba týmy připsaly po jednom bodu za remízu 4:4.

Lépe začali hosté, které poslal do vedení v 9.minutě Kohůt. O šest minut později vyrovnal Ingr a krátce po něm poslal Kyjov poprvé do vedení Rubík.

Ještě veseleji bylo v kyjovském táboře ve 26.minutě, kdy na rozdíl dvou branek zvyšoval Klimeš. Domácím nevyšel závěr prvního poločasu, kdy dvakrát inkasovali.

Zpět do hry vrátil Velkou Marek Spazier, který proměněnou penaltou ve 39.minutě snížil na rozdíl gólu. O tři minuty později vyrovnal svou druhou trefou v utkání Kohůt.


Po přestávce se hra trochu uklidnila. Zatímco v prvním poločase rozdal rozhodčí Rosa sedm žlutých karet, po změně stran už pouze tři.

V 51.minutě šel Kyjov znovu do vedení, čtvrtou branku domácího výběru obstaral Ingr. Vyrovnání přišlo o čtvrt hodiny později, tentokráte přesně zamířil Ondřej Spazier.

Z branek to bylo vše a nyní už se rozdávaly pouze červené karty. Jako první musel předčasně do sprch kyjovský gólman Měchura, který fauloval hostujícího hráče před pokutovým územím.

Na posledních deset minut musel do branky náhradní brankář Gebhart, který už žádný gól neinkasoval.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Podražením soupeře nohou v souboji o míč v nepřerušené hře před PÚ. Vyloučený hráč byl brankář. Hráč opustil HP bez problémů.

V poslední minutě se červenalo také na hostující straně. Po druhé žluté kartě musel hřiště opustit Ondřej Spazier.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1. ŽK – NCH bezohledné podražení soupeře v souboji o míč v nepřerušené hře z boku. 2. ŽK NCH zmaření slibně se rozvíjející akce podražením soupeře nohou v souboji o míč v nepřerušené hře z boku. Vyloučený opustil HP bez protestů.

Mohlo by se vám líbit...