Dorost Dambořic vítězem okresního přeboru

Dorostenci Dambořic ovládli okresní přebor své kategorie a postoupili do 1.třídy. Celou soutěž zvládli o dva body lépe než druhé mužstvo KEN Veselí nad Moravou/Vnorovy.

Předsezónní hlavní cíl byl splněn a dorost Dambořic postoupil z okresního přeboru do krajské I. třídy. Celý ročník, včetně přípravných období, podával Sokol velice solidní výkony a trápil všechny soupeře.

Po podzimní části Dambořice měly na kontě pouze jednu smolnou remízu, z hřiště KEN Veselí n/ Moravou. Další utkání pak s přehledem vyhrávaly.

Jarní část se rozjela v podobném stylu. Prvních pět utkání znamenalo pět vítězství při skóre 28:1. V dalších zápasech se mužstvo utkalo s konkurenty na postup. Ze Starého Poddvorova přivezl Sokol remízu, i když byl blízko třem bodům.

Po domácí prohře s KEN Veselí n. Moravou již Dambořice neměly postup ve svých rukou a musely čekat na zaváhání soupeřů.


To přišlo ve vzájemném duelu zarazického KENu a Starého Poddvorova, který skončil remízou. V posledním kole tak stačilo Dambořicím porazit Kostelec a oslavy mohly začít.

Krajskou soutěž si již nezahrají Dvorský Tomáš, Čujan Radek, Přikryl Radek a Knotek Petr, všichni se přesouvají do mužské kategorie.

Dambořice nastřílely v šestnácti zápasech 71 branek a inkasovaly pouze dvanáctkrát. To znamená, že se můžou pyšnit nejlepším útokem i obranou v soutěži.

Tabulku střelců ovládl dambořický Radek Čujan a zarazický Michal Bačík, oba vstřelili 17 gólů.

VÍTĚZ OKRESNÍHO PŘEBORU DOROST

TJ SOKOL DAMBOŘICE

Foto: facebook TJ Sokol Dambořice

Soupiska mistrovského týmu 

Hráči: Bárta Michal, Borovička Jan, Bušík Ondřej, Čujan Radek, Duroň Adam, Dvorský Tomáš, Hanák Milan, Hanák Roman, Horký Tomáš, Jankůj Filip, Knotek Petr, Libenský Lukáš, Luskač Libor, Mokrý Radoslav, Pavlů Michal, Přikryl Radek, Šebesta Martin, Šimeček Martin, Vahala Marián, Zimin Adam;
Trenér: Mokrý Petr
Asistent trenéra: Mokrý Martin

Nejlepší střelci soutěže

1. Radek Čujan Dambořice 17
Michal Bačík KEN Veselí/Vnorovy 17
3. Filip Jankůj Dambořice 12
Ondřej Veselský Starý Poddvorov 12
5. Tomáš Bálý Vracov/Vlkoš 10
6. Jan Borovička Dambořice 9
[team_standings id=”5058″ title=”Konečná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

ZDROJ: Facebook TJ Sokol Dambořice

You may also like...