Dorost Kyjova opět vyhrál, Čevelík dal hattrick

Sobotní fotbalový program nenabízí velké množství zápasů, z dopoledního programu tedy vyzdvihujeme zápas v Kyjove, kde místní starší (i mladší) dorost přivítal soupeře z Rosic.

Krajský přebor staršího dorostu – 10.kolo

Kyjov – Rosice 6:1 (3:1)
Branky: 16´+ 33´+ 65´Čevelík, 35´Macháček, 52´Kůřil D., 64´Kuchař – 30´Kratochvíl Rozhodčí: Tichánek František –  Dufek Tomáš, Moravčík Matěj ŽK: Vitamvás, Havlín, Klíma Diváci: 20

Kyjov: Gaspar – Klingel, Bartoň, Macháček (74´Hynčica), Průdek, Marcián (74´Něnička), Bochýnek (84´Vykoukal), Kůřil D., Kůřil A., Kuchař (81´Dejdar), Čevelík (72´Blahynka)

Rosice: Dočekal – Pelikán, Bartlík. Vitamvás, Bílek, Prax, Kratochvíl (77´Jobánek), Macák (85´Vaverka), Spousta (90´Pospíšil), Havlín (87´Navrátil), Klíma

Zatím neporažený tým staršího dorostu Kyjova měl před sebou další úkol v cestě za prvenstvím, na Moravské Slovácko přijely v rámci 10.kola krajského přeboru staršího dorostu Rosice, jenž drží průběžné 6. místo.

Již v úvodu bylo znát, proč je právě Kyjov na již zmiňovaném čele tabulky, v 16. minutě otevřel skóre domácí Miroslav Čevelík a dal tak začít gólově bohatému dopoledni.

Hostům se zásluhou D. Kratochvíla podařilo vyrovnat ve 30. minutě, to bylo co se gólů týká od Rosic vše.

Již 3 minuty na to, si domácí zásluhou Čevelíka brali své vedení zpět. Domácí tak po úvodních 45 minutách mohli odcházet do šaten ve výrazně lepším rozpoložení.

 

T-shock

To potvrdila i 52. minuta a David Kůřil, jenž zvyšoval vedení Kyjova na 3:1. Neuběhlo ani patnáct minut a o další gólový úspěch se postaral tentokrát J. Kuchař.

Následovala 65. minuta ve které domácí Čevelík uzavřel povedené gólové dopoledne a zkompletoval hattrick.

Kyjov si tak díky své další výhře upevňuje pozici na špici tabulky. Ani mladší dorost Kyjova nedal Rosicím šanci a zvítězil 4:0.

Uvidíme, jestli se i mužům Kyjova podaří v sobotním programu vyhrát, odpoledne zajíždějí do Rakvic.

You may also like...