Přípravné utkání dorostu Veselí s Holíčem

První březnový víkend se vylezlo sluníčko podívat i na zápas staršího dorostu Veselí, který na UT ve Veselí nad Moravou přivítal slovenský celek Holíč.

Není to tak dávno, co starší dorostenci Veselí absolvovali víkendové soustředění. Nyní se utkali v domácím prostředí se slovenským celkem, musíme konstatovat, že představení to bylo velkolepé. Ovšem taktéž hosté bohužel přijeli pouze v 9 hráčích, tudíž si dvojice veselských hráčů mohla zahrát po boku soupeře celý zápas.

Po úvodních šancích se dostali hráči Veselí zásluhou D. Koska. Po 20 minutách se dostal k centru Tomáš Straka, který vybídl k zakončení z voleje Honzu Růžičku, ten nedal hostujícímu brankáři šanci. Do dalších šancí se dostal i stoper domácích Tomáš Beňa, ovšem proti jeho zakončení byl hostující brankář a tak skončil první poločas 2:0 pro domácí.

“Měli jsme několik pohledných kombinací a většinu času jsme drželi míč, takže jsme se snažili diktovat tempo hry,” komentoval první poločas domácí útočník Adam Tomčal.

fine486x60.gif

Po poločase se zdálo být rozhodnuto, když domácí zvyšovali na 3:0, ovšem opak byl pravdou a hosté se dvěma rychlými brankami dostali zpátky do zápasu. “Po třetím gólu jsme trošku zvolnili tempo a po dvou nešťastných chybách jsme doslova darovali soupeři dvě branky. Následně jsme si zvýšeným pressingem vytvářeli množství šancí, které jsme úspěšně proměnili,” hodnotil vstup do druhého poločasu domácí útočník, který se následně předvedl čtyřmi brankami, z nichž některé stály opravdu za to.

“Samozřejmě poděkování patří spoluhráčům, kteří mi míče servírovali luxusně, takže to byla týmová práce!” Domácí již byli po zbytek zápasu lepším týmem a vysoká výhra byla toho důkazem.

Je teda na místě otázka pro našeho respondenta, zda-li nyní starší dorostenci Veselí už jen pilují formu na jarní část, kde musejí smazat ztrátu vedoucího Kyjova:

“Čekají nás před začátkem sezony ještě dvě přátelská utkání ve kterých budeme chtít předvést minimálně stejný výkon jako dnes. Fyzická část přípravy je již za námi. Nyní již budeme pracovat hlavně s balonem takže dá se říct, že ladíme poslední detaily.”

You may also like...