Kozojídky přejely poslední Vracov

Už jsme v pátečním článku předesílali, že se v rámci Okresního přeboru utká poslední Vracov, který doma přivítal vedoucí Kozojídky. Ty potvrdily roli favorita a domácí tým rozstřílely.

Okresní přebor – 21. kolo

FC Vracov – SK Kozojídky 1:7 (0:3)
Branky: 73´ Chytka (PK) – 27´ Matuška, 35´ + 43´ + 59´ Březina, 63´ Bančák, 67´ Vítek, 81´ Červenka Rozhodčí: Zima Jakub – Janík Dominik, Hlavinka Lubomír Bez ŽK Diváci: 130

Vracov: Merkl – Cizler, Nygrýn, Červinka,  Schwarzer (46´ Chovanec), Mlček, Chytka, Říha L., Kozák (46´ Říha V.), Randis (66´ Kocourek), Loprais

Kozojídky: Grombíř – Bíla O., Gloza (55´ Vítek), Slovák (46´ Bíla), Nekarda (70´Hanzelka), Bančák, Březina (78´ Červenka), Kurečka, Fury, Matuška (62´ Hladiš), Hrbek

Kozojídky, jakožto nejlépe střílející tým, s nejlepším střelcem dosavadního ročníku OP chtěl získat další 3 body od samotného začátku. Bez ohledu na vývoj zbytku utkání, stačí hráčům Kozojídek zisk 3 vítězství k stvrzení skvělé sezóny zakončené prvenstvím.

Aktivní hosté otevřeli skóre utkání po 27 minutách, když se dokázal prosadit Josef Matuška. Nejlepší střelec OP Ondřej Březina úřadoval ve 35. minutě, kdy svojí brankou zvyšoval náskok hostujícího celku.

Druhou branku si Březina nechal na závěr půle, kdy překonal domácí obranu i brankáře a v 43. minutě zvýšil skóre na 3:0.

Ondřej Březina dokázal zkompletoval další hattrick čtvrt hodiny po přestávce, když zvyšoval náskok svého týmu. Patrik Bančák se zasloužil o branku z 63. minutě, navázal na něj další zkušený hráč Kozojídek Vítek, který se prosadil v 67. minutě.

Jedinou branku domácích vstřelil z pokutového kopu Martin Chytka v 73. minutě. Ovšem poslední tečkou za ofenzivní parádou byla branek hostů. Petr Červinka se dokázal prosadit 9 minut před koncem a pečetil tak vítězství Kozojídek 7:1, ty tak dělí pouhé 2 výhry od celkového triumfu.