I přes špatný úvod vezou Těmice z Javorníku vítězství

V šesté minutě vedla rezerva Velké nad Veličkou nad soupeřem z Těmic 3:0 a vypadalo to na slušný debakl. Hosté však brzy otřepali, do přestávky srovnali krok a po změně stran dalšími dvěma góly vývoj zápasu otočili.

Do Javorníku, kde své zápasy hraje rezerva Velké nad Veličkou, zavítal Sokol Těmice. Než se diváci stačili rozkoukat začaly padat branky. Hlavní slovo si vzal Dominik Rybníkář a během šest minut nastřílel hattrick.

V šesté minutě tak byl stav 3:0 pro domácí výběr. Pak už si vzali slovo hosté a začali stíhací jízdu. Po brankách Andrýska a Šika to bylo rázem o gól a když se do poločasu podruhé prosadil Andrýsek, šlo se do kabin za stavu 3:3.

Po změně stran už střílely góly jen Těmice, respektive jeden hráč. V 63.minutě vstřelil vítěznou branku a deset minut před koncem přidal pojistku a svůj čtvrtý zásah v utkání Andrýsek.

NEDĚLE 22.8.2021

III.C třída – 4.kolo (druhé hrané)

Kordárna VELKÁ NAD VELIČKOU B  – Sokol TĚMICE 3:5 (3:3)
Branky: 1´+3´+6 ´Rybníkář – 17´+36´+63´+80´ Andrýsek, 19´ Šik; Rozhodčí: Sedlář; ŽK: Jurena, Kohůt – Šik, Večeřa; Diváci: 60

Velká n/Vel. B: Matyáš – Miška, Paka, Jurena, Kurečka, Prášek, Petrucha, Rybníkář, Kohůt S., Pavlinec, Černák (Melichárek, Lipár, Kohůt M.)

Těmice: Rachvala – Fišer, Kosek, Dufek, Souček A., Šik, Večeřa, Andrýsek, Souček D., Melichar, Vanda (Martoni, Janás, Ficek, Dobešek, Uhlíř, Vítek)

Zdroj: is.fotbal.cz