Dubňany porazily Kyjov, Lhota oslavila hody výhrou a Milotice nepochodily ve Vyškově

Neděle měla na svém programu tři zápasy druhé nejvyšší krajské soutěže. Dubňany přivítaly Kyjov, Hroznová Lhota Velké Pavlovice a Milotice zajížděly na hřišti Vyškova “B”.

I.A třída sk. B – 11. kolo

FK Baník Dubňany – FC Kyjov 1919 4:2 (3:1)
Branky: 19´ Chaloupka, 40´ Sviták, 43´+ 49´ Krejčiřík – 26´ Klimeš, 86´ Dufek Rozhodčí: Chabiča – Barašová, Jonáš ŽK: Juřica, Pochylý – Dufek, Dobeš Diváci: 350

Utkání Dubňan s Kyjovem otevřela branka domácího Chaloupky v 19. minutě. Neuběhlo ani deset minut a Klimeš vyrovnal na 1:1. Závěr poločasu však vyzněl jasně pro domácí. Těm vrátil ve 40. minutě vedení Sviták a ve 43. minutě navýšil domácí náskok Krejčiřík.

Tentýž hráč skóroval i po pauze, hosté z Kyjova se zmohli pouze na kosmetickou úpravu v samotném závěru zásluhou Dufka.

TJ Sokol Hroznová Lhota – TJ Slavoj Velké Pavlovice 3:1 (3:0)
Branky: 13´ Janík, 35´ Lipčík P., 40´ Bíla – 59´ Vintrlík Rozhodčí: Krbůšek – Putna, Štipčák Delegát: Benda, Strouhal ŽK: Bíla, Schwarzbier – Rozbořil, Vintrlík ČK: 73´ Vintrlík Diváci: 225

O tom, že Hroznová Lhota podává dobré výkony není pochyb, přispívá tomu i úctihodný počet diváků, kteří chodí na její zápasy. Ani tentokrát tomu nebylo jinak, více než 220 diváků sledovalo ve 13. minutě úspěšné zakončení Janíka, které skončilo v síti.

Domácí rozhodli o svém vítězství ještě do poločasu, když nejprve Lipčík zvýšil na 2:0 a ve 40. minutě se dokázal prosadit i Bíla. Snížení zařídil po pauze Vintrlík, ten se však nechal následně po druhé žluté kartě vyloučit a jakékoli šance za zvrat v zápase byly zmařeny.

MFK Vyškov “B” – FK Milotice 5:0 (2:0)
Branky: 21´ Novotný, 40´+78´ Lička, 57´ Šoupal, 83´ Gottwald Rozhodčí: Rosa – Mayer, Špaček Delegát: Jelínek ŽK: Novotný – Habáň Diváci: 100

Milotice tvrdě narazily proti jednomu z předních celků tabulky. Skóre otevřel domácí ve 21. minutě Novotný. Skórovat dokázal ještě v prvním poločase i Lička, který zvyšoval skóre na 2:0.

Ve druhém poločase přidali domácí ještě 3 branky, postupně se prosadil Šoupal, druhou branku přidal Lička a konečnou tečku za utkáním učinil svojí brankou Gottwald.