Rohatec nastřílel Rakvicím šest branek

Čtvrtý Rohatec potvrdil roli favorita a z Rakvic si odvezl tři body po vysoké výhře. O vítězství rozhodl Slavoj čtyřmi góly po změně stran a udržel se v horní části tabulky.

1.A třída – 22.kolo

SK Rakvice 1932 – Slavoj Rohatec 1:6 (1:2)
Branky: 42´ Rástočný – 39´ Homola, 40´+57´ Šimánek, 52´ Herzán, 63´ Páleník, 85´ Vanda. Rozhodčí: Krbůšek – Hrazdíra, Suchar. Bez ŽK. Diváci: 87

Rakvice: Strýček – Singer, Pátek (79´ Blažek), Valenta (55´ Bílek), Prachař, Rástočný, Kerel (70´ Juřena), Švásta, Tesařík, Kubiš, Nevěděl

Rohatec: Domanský – Ščevík, Páleník, Netík, Dohnálek, Herzán, Homola, Vašek (79´ Lábadi), Petrák, Vanda, Šimánek (63´ Elšík)

Tři zápasy bez porážky v řadě za sebou, to byla vizitka domácího mužstva. Rohatec musel odčinit zaváhání z minulého týdne, kdy prohrál k Krumvířem.

Na první góly se čekalo až do závěrečným minut prvního poločasu a padly hned tři kusy. Slavoj udeřil krátce za sebou, když se trefili Homola a Šimánek.

Vzápětí však dokázal domácí kapitán Rástočný snížit a do kabin si Rakvice odnášely přijatelný výsledek, se kterým mohly ještě něco udělat.Po přestávce to ale byl už jen Rohatec, který dokázal dávat góly. Třetí trefu zařídil po sedmi minutách druhého poločasu Herzán.

Za pět minut přidal čtvrtou branku hostí Šimánek, pro nějž to byl druhý gól v zápase. Následně se mezi střelce zapsal také Páleník a 63.minutě tak byl stav už 1:5.

Závěrečné slovo si vzal v 85.minutě Vanda a zpečetil vítězství Rohatce, který zaznamenal desátou výhru v sezóně a pojistil si čtvrté místo v tabulce.

Mohlo by se vám líbit...