Dubňany přehrály Pavlovice, Koryčánek dal hattrick

Hodové dopoledne si v Dubňanech zpestřili fotbalisté Baníku zápasem proti Velkým Pavlovicím. Domácí tým neměl se soupeřem slitování a bez větších obtíží zvítězil 5:0. Utkání mělo pouze dva střelce, v první půli se dvakrát trefil Soldán a po přestávce zaznamenal hattrick střídající Koryčánek.

1.A třída, sk. B

Baník Dubňany – Slavoj Velké Pavlovice 5:0 (2:0)
Branky: 13´+35´ Soldán, 59´(PK)+61´+64´(PK) Koryčánek. Rozhodčí: Kunický – Kugler, Marinč. ŽK: Janík, Noga, Soldán – Poláček. Diváci: 210

Dubňany: Myšák – Hlaváč, Sviták, Klečka, Horný (76´ Wagner), Janík (71´Juřica), Noga, Soldán (80´ Blaha), Pochylý, Válek (63´ Bidmon), Chalouka (54´ Koryčánek)

Velké Pavlovice: Honz – Kotoun, Nesvatba, Poláček st. (38´ Kuba), Poláček ml., Havlík, Zborovský (67´ Osička), Kruták (65´ Šebesta), Michna, Springer, Stehlík

Pro Baník pohodové utkání, které zvládl na jedničku. Už v prvním poločase se dostaly Dubňany do dvoubrankového vedení.

Nejprve se po necelé čtvrthodině prosadil Soldán a tentýž hráč o dvacet minut později stanovil také poločasové skóre na 2:0.

T-shock

Zatímco první půle patřila Soldánovi, druhý poločas si podmanil Koryčánek. Ten se na hřiště dostal v 54.minutě a o pět minut později už skóroval z pokutového kopu.

Dubňanský hráč byl při chuti a za další dvě minuty přidal už čtvrtou trefu Baníku. Aby toho nebylo málo, tak v 64. minutě zkompletoval Koryčánek hattrick a završil domácí vítězství v poměru 5:0.

Dubňany do tabulky zaknihovaly teprve třetí výhru, která je posunula na sedmou příčku. Velkým Pavlovicím patří jedenácté místo.