Sérii bez vítězství utnuly Dubňany proti Velké

Tři zápasy bez vítězství byli fotbalisté Baníku Dubňany a dvakrát za sebou nedali gól. Vše zlomili sobotním vítězstvím nad Velkou nad Veličkou, kterou porazili po boji 3:2.

1.A třída, sk B – 22.kolo

Baník Dubňany – Kordárna Velká n/Vel. 3:2 (3:0)
Branky: 3´ Soldán, 22´+44´ Koryčánek – 59´ Spazier M., 71´ Spazier O. Rozhodčí: Bělák – Hanák, Marek. ŽK: Klečka, Janík, Koryčánek, Noga – Spazier O., Mikeska. Diváci: 200

Dubňany: Novotný – Hlaváč, Sviták, Klečka, Bidmon (67´ Kordula), Janík, Koryčánek, Noga, Soldán (90´ Ševčík), Válek (65´ Válek), Chaloupka (80´ Kotásek)

Velká n/Vel.: Sládeček – Mikeska (67´ Janda R.), Horák (83´ Štefánek), Mička, Valášek, Spazier M., Janda P., Rumíšek (59´ Pavlica), Bukanski, Spazier O., Koželuha (61´ Janás)

Zápas dvou rozdílným poločasů se odehrál v Dubňanech, kde trápící se Baník hostil soupeře z Velké nad Veličkou.

Velmi dobrý vstup předvedly Dubňany, které dva zápasy za sebou nedaly gól. Ve třetí minutě otevřel skóre utkání Soldán.

Střelecká nemohoucnost z posledních zápasů byla rázem ta tam a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat.

Ve 22.minutě zvyšoval na rozdíl dvou branek domácí kanonýr Koryčánek. Krátce před odchodem do kabin to byl znovu domácí forvard, který přidal třetí trefu Baníku.

Svou druhou brankou v zápase stanovil Koryčánek poločasový výsledek na 3:0 pro Dubňany, které tak vykročily na vítězstvím.Po změně stran se hra Dubňan někam vytratila a domácí se museli do posledních minut strachovat o výsledek.

Po hodině hry se poprvé dokázal prosadit také soupeř a Marek Spazier vrátil Velkou zpět do zápasu a do hry o body.

V 71.minutě už to bylo pouze o gól, když se do střelecké listiny zapsal také Ondřej Spazier a hosté byli rázem na dostřel.

Vyrovnat se však už Velké nepodařilo a z Dubňan odjížděla bez bodů. Baník ukončil tří zápasovou sérii bez výhry a udolal soupeře 3:2.

Mohlo by se vám líbit...