Duel dvou neporažených pro béčko Ratíškovic

V sobotu se ve III.A třídě odehrál duel dvou prvních mužstev tabulky. Dubňany B i Ratíškovice B měly na kontě shodně dvě vítězství ze dvou zápasů. Derby nakonec jasně opanoval ratíškovický Baník po výhře 3:0 a osamostatnil se na prvním místě tabulky.

Na derby si našlo cestu něco okolo dvou stovek diváků a vidělo zajímavý fotbal se třemi góly, k nelibosti domácích fandů, všechny padly za záda dubňanského brankáře.

Úvodní branka přišla zhruba po půlhodiny hry a skóre zápas otevřel ve 27.minutě Vacenovský – 0:1. Krátce před odchodem do kabin zamířil do vlastní branky Soldán a bylo to o dva góly – 0:2.

Hned zkraje druhého poločasu se potřetí prosadili hosté, když Marcián zvyšoval na 0:3. Dubňany se střelecky po celé utkání střelecky trápily a gólové radosti se nedočkaly.

Ratíškovice tak zápas dovedly do vítězného konce a usadily se na prvním místě tabulky III.A třídy s tříbrankovým náskokem na svého sobotního soupeře.

SOBOTA 22.8.2020

III.A třída – 3.kolo

Baník DUBŇANY B – Baník RATÍŠKOVICE B 0:3 (0:2)
Branky: 27´ Vacenovský, 42´ vlastní (Soldán), 51´ Marcián; Rozhodčí: Marada; ŽK: Novák J., Žurovec, Pluháček – Koplík, Imrich, Macek; Diváci: 200

Dubňany B: Doruška J. – Fatěna, Novák J., Wagner, Hartman, Skřivánek, Hoch, Horný, Žurovec, Šalša, Dohnálek M. (Pluháček, Doruška R., Chludil, Soldán, Skočík, Eremiáš, Nedvědík)

Ratíškovice B: Dohnálek Z. – Durin, Kordula P., Koplík, Imrich, Šťastný, Mačuda, Vacenovský, Macek, Dobeš, Šťavík (Měsíček, Kordula A., Kotásek, Marcián, Cigánek, Stokláska, Novák Z.)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz