První výhra v sezóně pro Prušánky, poslední ale zůstávají

Fotbalisté Prušánek poprvé v sezóně okusili jak chutná vítězství. Ve 14.kole porazili v domácím prostředí rezervní tým Vacenovic 1:0, přesto na předposlední Čejč ztrácí šest bodů.

III.A třída – 14.kolo

Podlužan Prušánky – SK Vacenovice B 1:0 (0:0)
Branka: 47´ Geschwandtner. Rozhodčí: Kukula – Bílek. ŽK: Budín, Bůšek – Lunga. Diváci: 50

Prušánky: Hamerník – Váňa M., Geschwandtner, Stanec, Horváth, Forman, Budín, Kankia, Blaha, Bureš, Zálešák (Bůšek, Štyglic, Michálek, Stávek, Krátký, Váňa J.)

Vacenovice B: Broda – Procházka, Grufík, Rupec, Horák, Ryba, Holeček, Dohnálek, Lunga, Miléř R., Špaček (Miléř Z., Fidrich, Spěvák)

Ani jedno mužstvo nezažilo úspěšný vstup do jarní části. Prušánky prohrály v Hodoníně s Nesytem a Vacenovice pak před vlastními fanoušky s Vlkošem.

Tabulkové postavení hovořilo ve prospěch Vacenovice, které byly o pět příček výše než nejhorší tým soutěže, čímž byl a stále je Podlužan.

První poločas přinesl vyrovnanou hru, avšak bez gólového efektu. Oba celky se v útočné fázi trápily. Hned v úvodních minutách druhého poločasu přišel rozhodující okamžik celého utkání.

Ve 47.minutě se míč dostal ke Geschwandtnerovi, který jediným gólem v zápase rozhodl. Prušánky si už hubený náskok do konce utkání pohlídaly a mohly slavit první vítězství v sezóně.

V tabulce si však nepolepšily, jen se na rozdíl šesti bodů přiblížily k předposlední příčce, která patří Čejči. Vacenovice si o místo pohoršily, když je přeskočil Vracov.

Další nedělní výsledky

Čejč – Čejkovice 1:1 (1:0)
Branky: 39´ Dohnálek – 80´ Bezůšek. Diváci: 100

Vlkoš – Násedlovice 1:1 (0:1)
Branky: 75´ Nastasa – 8´ Ryšavý. Diváci: 30

[team_standings id=”4896″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...