Dvě zvučné posily hlásí Hroznová Lhota, obě prošly i Veselím

Hráči Hroznové Lhoty si vybojovali na konci loňského ročníku postup do I.A. třídy. Do letošního ročníku vyběhnou dvě zvučné posily, které sem přestoupili právě před nedávnem.

I.A třída sk. B

Konkrétními hráči, kteří se nově v Hroznové Lhotě představí jsou devatenáctiletý Michal Janík a  Radek Polách.

Michal Janík
Devatenáctiletý mladík, který si vyzkoušel mládežnické týmy ve Slovácku. Následovala pak řada hostování ve Veselí, kam se přesunul před půl rokem natrvalo. Pod trenérem Hrotkem dokázal dokráčet se svými spoluhráči až k postupu do Krajského přeboru. Nyní však přišel čas změny.

M. Janík na Memoriále v Kozojídkách, kde byl jeho spoluhráč mimo jiné i R. Polách

“Ve Veselí už mě to nenaplňovalo tak, abych tam zůstal I další rok a když se naskytla možnost jít do Hroznovky, tak sem neváhal,” začíná své vyprávění o přestupu M. Janík

Společně s M. Janíkem přestupuje do Hroznové Lhoty i jeho kamarád a spoluhráč Radek Polách.

Do týmu přišel i Radek Polách, který by mohl ještě bezpochyb hrát u nás alespoň 3 ligu, to mě taky hodně přesvědčilo přestoupit,” doplnil Janík ke kvalitám svého nynějšího spoluhráče

Posledním komentářem k přestupu chválí novopečená posila Hr. Lhoty zázemí a fanoušky:

“Jsou zde výborní trenéři a spoluhráči, tréninky maji hlavu a patu. Na tuto sezonu se těším a kladu si jen ty nejvyšší cíle, protože tenhle tým na to má a hlavně fanoušci, kteří jsou zde skvělý by si to zasloužili.”

Radek Polách
Je dalším kvalitním hráčem, který posílí nováčka v I.A třídě. Už jen M. Janík chválil kvality svého spoluhráče, který se po své štaci ve Veselí přesunul do Rakouska, kde strávil několik sezon. Ovšem i u něj přichází změna a nyní bude se svými novými spoluhráči bojovat v první I.A třídě.

“Z pracovních důvodů jsem se rozhodl vrátit z Rakouska a Hroznová Lhota pro mne byla jednoznačnou volbou. Skvělý kolektiv se zkušenými a dobrými trenéry mi ulehčil rozhodování,” tak komentuje R. Polách svůj přestup

V Hrozné Lhotě se již stejně tak jako ve většině mančaftů na okrese začalo trénovat a i příprava je pro novou akvizici Hr. Lhoty potěšením:

Tréninky jsou smysluplné, veškeré cvičení je s míčem a to nás všechny naplňuje. Prozatím máme za sebou dva zápasy, které jsme zvládli v náš prospěch a budeme jen doufat, že to tak bude pokračovat i nadále.

Fotka uživatele SC MATZEN.

Radek Polách v dresu rakouského SC MATZEN
Zdroj: FB SC MATZEN

“Myslím, že máme perspektivní tým s velkým potenciálem, který se může umístit na předních příčkách. Pořád je co zlepšovat, ale pevně věřím, že veškeré detaily dopilujeme než začne sezóna,” doplňuje Polách ke své a týmové připravenosti na následující ročník nováčka v I.A třídě

 

You may also like...