FK Hodonín: teď nebo nikdy

Poslední kolo FORTUNA MSD-D začíná na všech hřištích současně, v sobotu od 17:00. Zároveň je to poslední utkání pro divizní celky z Hodonínska: TJ Slovan Bzenec a FK Hodonín.

FORTUNA MSD-D – 29. kolo

FK Hodonín – Bystřice pod Perštejnem
Čas: sobota, 17:00
Rozhodčí: Páral Roman – Slováček Adam, Pospíšil MichalDelegát: Prokeš Jan

Téměř po celou letošní sezonu kraloval Hodonín tabulce MSD-D, ovšem chvíli před závěrem soutěže přišel zvrat a po nepřesvědčivých výsledcích Hodonína se do čela dostal Uherský bod.

Ten má na Hodonín náskok dvou bodů a hostí v posledním letošním kole na domácí půdě čtvrtý Slavičín, který nedávno podlehl právě Hodonínu (0:1).

Poslední hodonínský soupeř, tým z Bystřice pod Perštejnem se aktuálně drží na 10. místě, když dokázal osmkrát zvítězit, sedmkrát remizoval a črtnáctkrát odešel poražen. Ovšem své kvality ukázal nedávno v 27. kole, kdy se na své půdě poradil se třetími Rosicemi.

T-shock

Hodonínu by se hodily branky jako sůl, potřeba bude především gólů nejlepšího hodonínského střelce, sedmatřicetiletého Pavola Masaryka, který má na svém kontě aktuálně 21 branek (stejně jako druhý nejlepší střelec – bzenecký Kasala).

Zvládne Hodonín nejdůležitější zápas sezony? A ztratí zároveň Uh. Brod šanci postupu z divize v domácím utkání se Slavičínem, když má postupové počty ve svých rukou? O tom se můžete přesvědčit sami jako diváci v Hodoníně, případně na webu internetové televize TVCOM.

Mohlo by se vám líbit...