Fotbalisté Veselí zvítězili na hřišti prvního Krumvíře

Velmi cenného vítězství dosáhli fotbalisté Veselí nad Moravou. V rámci 10.kola 1.A třídy dokázali naplno bodovat na hřišti prvního Krumvíře a připravili soupeři první porážku v této sezóně.

1.A třída, sk. B – 10.kolo

Sokol Krumvíř – FC Veselí nad Moravou 1:2 (1:1)
Branky: 24´ Zvonič P. – 23´ (PK) Šebesta, 77´ Pollák. Rozhodčí: Petko – Němeček, Hrazdíra. ŽK: Michna, Zvonič M., Rozkydal – Symerský, Smějsa. ČK: 79´ Symerský (Veselí). Diváci: 250

Krumvíř: Prachař – Heča (46´ Bíza), Luskač, Michna, Kobylka (55´ Doležal), Zvonič M., Kmeť, Rozkydal, Adamec, Zvonič P., Valenta

Veselí n/Mor.: Motyčka – Symerský, Joch, Radmil, Pollák, Klimek, Smějsa, Šebesta, Vaďura (88´ Šilhavý), Prajza, Vardan

Šlágram kola v 1.A třídě byl duel prvního Krumvíře a třetího Veselí nad Moravou. Jako první se osmělili hosté, kteří se ve 23.minutě ujali vedení. Nařízenou penaltu proměnil Šebesta.

Vyrovnání ale přišlo hned vzápětí. Ihned po rozehrání se míč dostal k Petru Zvoničovi a za minutu se začínalo od nuly. První poločas tak skončil nerozhodně 1:1.

T-shock

Vyrovnané utkání mohla rozhodnout jedna povedená trefa. Ta přišla zhruba čtvrthodiny před závěrečným hvizdem. Vítěznou branku zařídil Pollák a Veselí podruhé v zápase vedlo.

O dvě minuty později se po druhé žluté nechal vyloučit hostující Symerský a ze zápasu se stalo drama. Krumvíř však nabídnutou přesilovku využít nedokázal a všechny body přenechal zástupci hodonínského okresu.