Béčko Mikulčic je první, ale bude muset čekat

O vítězi ve III.A třídě rozhodne až nedělní duel mezi druhou rezervou Milotic a čtvrtými Lužicemi. Po sobotních zápasech se na první místo dostalo béčko Mikulčic.

III.A třída – 12.kolo

Podlužan Prušánky – TJ Mikulčice B 2:6 (1:2)
Branky: 3´ Zámečník, 66´ Budín – 9´ Svobodník, 22´ Šebestík, 48´+49´ Kuchárek, 64´ Kurzer, 68´ Sloboda. Diváci: 60

Mikulčice bojují na dálku s Miloticemi o první místo a také za své “A” mužstvo v OP. Podlužan sice vstřelil už ve třetí minutě branku a šel do vedení, ale další průběh už patřil hostům.

Ti do přestávky výsledek otočili a po změně stran přidali další čtyři trefy. Prušánky dokázaly ještě korigovat, ale Mikulčice drama nepřipustily.

Slavoj Rohatec B – SK Čejč 6:0 (3:0)
Branky: 6´+17´+43´ Odehnal, 53´ Vacenovský, 72´+82´ Snášel. Diváci: 50

Hosté přijeli do Rohatce pouze s devíti hráči, takže na případný bodový zisk pomýšlet nemohli. Slavoj si po prvním poločase vytvořil tříbrankový náskok, když všechny góly vstřelil Odehnal.

Stejný počet pak Rohatec přidal po přestávce. Torzo Čejče na čestný úspěch nedosáhlo a v tabulce skončilo na předposledním místě.

Moravia Násedlovice – SK Vacenovice B 0:2 (0:1)
Branky: 43´+84´ Krist. Diváci: 50

V Násedlovicích se zrodilo překvapení, když třetí tým tabulky přenechal všechny body béčku Vacenovic. V zápase, ve kterém o nic nešlo vystřelil hostům vítězství dvěma góly Martin Krist.

[team_standings id=”4896″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...