Fotbalistky Nesytu prohrály s Čáslaví

Neúspěšný vstup do jarní části druhé ligy mají za sebou fotbalistky Nesytu Hodonín. Na umělé trávě v Dubňanech se utkaly s druhou Čáslaví a soupeřkám podlehly 1:2.

2.liga žen

Tabulkové postavení hovořilo pro hostující tým, který drží druhou příčku. Nesytu pak patří pátá pozice. Vyrovnanou partii zvládli lépe hostující hráčky, jenž se v 25.minutě dostali do vedení.

Hubený náskok se Čáslavi podařilo navýšit hned v úvodu druhého poločasu a favorit mířil za třemi body. Zdramatizovat se Nesytu podařilo utkání až čtvrt hodiny před koncem, kdy dokázala snížit Blahová.

To však bylo od domácích  hráček vše a do tabulky si připsali sedmou porážku v sezóně. V dalším kole má Hodonín volný los a poté zajíždí na hřiště předposledního Rakovníka.

FC Nesyt Hodonín – FK Čáslav 1:2 (0:1)
Branky: 75´ Blahová – 25´ Ašenbrennerová, 50´ Burešová. Rozhodčí: Vévodová – Jonáš, Zámečník. ŽK: Kudláčová – Culková. Diváci: 22

Nesyt: Horáková – Machů (53´ Dřímalová), Podrazilová, Svobodová, Guttová (53´ Bučková), Machová, Blahová, Psotková (88´ Maršálková), Andrlíková, Kudláčová, Salajková (46´ Šťastná)

Čáslav: Jelínková – Culková, Karafiátová, Brothánková, Kovaříková, Buchtová, Beštová, Ašenbrennerová, Bízová, Truhlářová, Burešová (86´ Grulichová)

Zdroj foto: facebook FC Nesyt Hodonín

You may also like...