Hattrick Jocha přispěl k výhře Veselí

Netradiční čas zápasu Veselí prospěl, dopolední utkání ve Velkých Pavlovicích zvládli hráči z Hodonínska bez větších problém.

I.A třída sk. B – 16. kolo

Velké Pavlovice – FC Veselí 1:6 (0:2)                                                                 Branky: 73´ Gremmel – 18´ + 24´ Pollák, 52´ Radmil, 68´ + 87´ + 89´ Joch Rozhodčí: Paulík Martin – Chabiča František, Kopřiva Zbyněk Delegát: Hulcký Zdeněk ŽK: Rozbořil Diváci: 120

V. Pavlovice: Vdoleček – Suský, Rozbořil, Měřinský, Poláček, Havlík, Gremmel, Záblacký, Kruták, Straka, Stehlík (54´ Vintrlík)

Veselí: Motyčka – Symerský (84´ Komínek), Valenta, Radmil, Pollák, Klimek, Šebest, Vaďura (60´ Joch), Janík (58´ D. Hodonský), Prajza, Vardan (74´ J. Hodonský)

Na Veselany čekalo další důležité utkání I.A třídy v rámci snahy dotáhnout se na vedoucí Krumvíř. Hostující ostrostřelec Adam Pollák opět úřadoval, prosadil se v 18. minutě a změnil průběžný stav utkání.

O pár minut později jásali hráči FC Veselí opět, střelcem nebyl nikdo jiný než zmiňovaný Pollák. Do kabin tedy hráči odcházeli za stavu 0:2.

fine486x60.gifVeselí pokračovalo v nastaveném tempu a zvyšovalo na rozdíl tří branek zásluhou Aleše Radmila, běžela 52. minuta. Další zlomovým, a pro Veselí radostným bodem bylo střídání, kdy Martina Vaďuru vystřídal David Joch a nebyl to jeho jediný záznam v zápise o utkání.

David Joch přišel jako žolík v pravý moment, nadechující se Velké Pavlovice kapitulovali zásluhou mladého Veselana v 68. minutě. Domácí sice snížili v 73. minutě zásluhou Gremmela, ale to bylo z jejich strany vše.

Posledních pár minut patřilo střídajícímu Jochovi, v 87. minutě si připsal svoji druhou branku a odevzdaný soupeř kapitovoval po 2 minutách znovu, kdy si David Joch připisoval úspěšný zásal číslo 3.

 

 

Mohlo by se vám líbit...