Petr Starý sestřelil 4 góly oslabenou Blatnici

18. kolo I.A třídy skupiny B svedlo do vzájemného souboje týmy Blatnice a Dražovice, které okupují spodní patra tabulky.

I.A. třída sk. B – 18. kolo

Dražovice – Blatnice 4:1 (3:1)
Branky:
18´ + 28´ + 42´ + 76´ Starý – 38´ Rybníkář Rozhodčí: Marinč Lukáš – Bělák Marek, Hrazdíra Jiří ŽK: Staněk, Šmerda Diváci: 50

Dražovice: Rotrekl – Voborný (82´Vlasák), Rusňák, Křap, Ondra (71´Šmerda), Starý (89´Snášel), Pelc, Řepka, Škarabela, Pospíšil (83´Macháček), Staněk (67´Vlach)

Blatnice: Zeman – Vavřík, Naňák, Rybnikář, Cícha, Schmeister, Novotný, D. Vaněk, K. Vaněk, Janík, Štefánek

Hráči Dražovic stále ještě žhaví naději na zisk příslušenství v I.A. třídě i pro další sezónu, Blatnice je sice ve výhodnější pozici, ale dle ideálního scénáře v případě plného zisku z dnešního zápasu, by byli takřka definitivně mimo ohrožení sestupových pásem.

Ovšem domácí potvrzovali výhodu domácího prostředí, od 18. minuty vedli Dražovice zásluhou Petra Starého 1:0. Aby toho nebylo málo, tentýž hráč zvyšoval skóre ve 28. minutě a domácí hráči získávali potřebný klid do kopaček.Ondřej Rybníkář, který ještě na podzim oblékal dres veselského dorostu a bojoval v rámci Krajského přeboru, nyní však opět hráč Blatnice, který ve 38. minutě snižoval na rozdíl jediné branky.

Obrovská radost domácích však propulka ve 42. minutě, neboť Petr Starý zkompletoval hattrick a táhl svůj tým za vítězstvím.

Druhá polovina se již vlekla opoznání klidnějším tempem, domácí Staněk obdržel v 57. minutě žlutou kartu.

Po dalších domácích střídáních však přibudl do notýsku rozhodčího další zápisek, rozhodující náskok Dražovicím zajistil opět Petr Starý a zajstil tak Dražovicím nesmírně důležité 3 body.

Mohlo by se vám líbit...