Hattrick Šrédla stačil jen na bod, výhry Tasova a Louky

Sobota nabídla ve III.C třídě tři duely. Z vítězství se mohli radovat fotbalisté Tasova a Louky, body si rozdělilo béčko Vacenovic s Moravským Pískem.

III.C třída

SK Vacenovice B – FC Moravský Písek 3:3 (2:0)

Branky: 12´+24´+74´ Šrédl – 53´+88´ Mička L., 70´ Kuban. Diváci: 40

Šest branek padlo ve Vacenovicích a postarali se o jen tři hráči. Na domácí straně zazářil hattrickem Pavel Šrédl, za hosty se dvakrát trefil Lukáš Mička a jednu branku přidal Tomáš Kuban.

Vacenovicím nestačil ani náskok o dva góly a o výhru přišly až dvě minuty před koncem.

Sokol Tvarožná Lhota – Sokol Louka 1:2 (0:2)

Branky: 70´ (PK) Holubík – 3´ Jagoš, 6´ Staňka. Diváci: 60

Hosté těžili ze skvělého úvodu, když v šesté minutě vedli 0:2. Skóre utkání otevřel Jagoš, kterého o chvíli později napodobil Staňka.

Po přestávku už dokázala Tvarožná pouze snížit, když pokutový kop proměnil Holubík. Louka si pak hubený náskok pohlídala až do konce.

Sokol Hroznová Lhota B – Kordárna Velká n/Vel. B 3:0 (1:0)

Branky: 35´+52´ Pravda, 60´ Durna. Diváci:120

Více než stovka diváků viděla hladké vítězství domácího výběru, který přehrál rezervu Velké. Dvě branky zaznamenal Pravda a jednou se prosadil Durna.

Tasov si upevnil první místo a má k dobru ještě dva odložené zápasy. Pro Velkou podzimní část již skončila a aktuálně je čtvrtá.

[team_standings id=”9656″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...