Kyjovské béčko nadělilo Nenkovicím šest branek

Nedělní dopoledne patří tradičně v Kyjově fotbalu. Nováček soutěže, kyjovské béčko, hostilo soupeře z Nenkovic a duel jasně ovládlo v poměru 6:0.

Nenkovice ještě loni hrály o soutěž výš, ale letos se přihlásily pouze do III.B třídy. Jejich kyjovský soupeř před začátkem sezóny složil úplně nový tým a je nováčkem.

Hostující výběr do sezóny vstoupil bez brankářské jedničky a v bráně se střídají hráči z pole. Čtyři zápasy odchytal Staněk a po dvou má na kontě Kuchař.

Domácí výběr začal mnohem lépe a do přestávky vstřelil dvě branky, prosadili se Dejdar a Svoboda. Při střelecké chuti zůstal Kyjov i po změně stran. Přesně zamířil Gebhart, Dobeš a dvakrát pokořil hostujícího brankáře také Rotrekl.

Kyjovské béčko dokázalo také ve svém třetím domácím zápase soupeři nastřílet šest branek a zaznamenalo třetí vítězství. Nenkovice sezony dobře začaly, ale po dvou výhrách přišel ve čtyřech zápasech už pouze zisk jednoho bodu.

NEDĚLE 19.9.2021

III.B třída – 8.kolo (šesté hrané)

FC KYJOV 1919 “B” – Sokol NENKOVICE 6:0 (2:0)
Branky: 18´ Dejdar, 22´ Svoboda, 58´ Gebhart, 60´+67´ Rotrekl, 76´ Dobeš; Rozhodčí: Zima Jakub; Bez ŽK; Diváci: 60

Kyjov B: Macek – Konvička, Krist, Dobeš, Kohút, Svršek, Koplík, Jung, Žandovský, Dejdar, Svoboda (Kopecký, Kůřil, Gebhart, Rotrekl, Něnička, Frelich, Chrena)

Nenkovice: Kuchař – Spurný, Střeštík, Tomejčík, Hanák, Pospíšil Dav., Kratochvíla, Kučera, Kováč, Staněk, Němec (Lefner, Polášek, Hlaváč, Polcr, Pospíšil Dan)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...