Hodonín doma schytal debakl, Mutěnice uspěly ve Veselí

V MSFL hostil Hodonín lídra z Velkého Meziříčí. Hosté ukázali svoji sílu a z okresního města si odváží hladkou výhru 5:0. V KP Veselí přivítalo Mutěnice, které zápas rozhodly již v prvním poločase.

MSFL

FK Hodonín – FC Velké Meziříčí 0:5 (0:3)
Branky: 3´+21´+83´ Simr, 35´+57´ Dolejš

Hodonínští fotbalisté měli před sebou výzvu v podobě zápasu s vedoucím mužstvem soutěže. Byli to ale hosté, kteří vyučovali fotbal. Již první půle naznačila, jakým směrem se utkání bude vyvíjet. Ve 3.minutě se poprvé prosadil Simr, za dvacet minut pak přidal svoji druhou branku. Do přestávky se trefil ještě Dolejš.

Domácí recept na hostujícího brankáře najít nedokázali a po přestávce ještě dvakrát inkasovali. Po necelé hodině přidal svou druhou trefu Dolejš a výsledek zpečetil v 83.minutě Simr, který tak zároveň zkompletoval hattrick.

Zdroj: youtube Fotbal Hodonín

Krajský přebor

FC Veselí n/Mor. – FK Mutěnice 0:2 (0:2)
Branky: 35´+42´ Drápal. Rozhodčí: Choreň – Nagy, Krčová. ŽK: Valenta, Suchánek, Vardan – Koplík. ČK: 80´ Valenta (Veselí). Diváci: 200

V Krajském přeboru se potkali dva zástupci okresu, do Veselí nad Moravou zavítaly Mutěnice. Karty byly před zápasem rozdány jasně. Šestý tým tabulky si chtěl ze hřiště toho předposledního odvést povinné body.

O výsledku rozhodl již první poločas, v němž padly obě branky. Ve 35.minutě si připsal vítězný gól Drápal a tentýž hráč krátce před přestávkou přidal také druhou branku. Po změně stran už se ani jedno mužstvo prosadit nedokázalo.

Deset minut před koncem přišlo Veselí o Valentu, který musel po druhé žluté kartě předčasně pod sprchy.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1. ŽK- NS- zmarenie sľubne sa rozvíjajucej príležitosti držaním súpera 2.ŽK+ČK-NS-podrazenia súpera riskantným sposobom, v súboji o loptu