Hodonín uhrál v Uničově bod, domácí nedali penaltu

Hodonín zajížděl v neděli dopoledne na hřiště Uničova. První půle přinesla čtyři góly, po přestávce mohli domácí rozhodnout, ale nedali penaltu.

MSFL

SK Uničov – FK Hodonín 2:2 (2:2)
Branky: 10´ Markovič, 32´ Komenda – 6´+18´  Sasín. Rozhodčí: Nováček – Petr, Rosický. ŽK: Koutek (Uničov)  Diváci: 118

Uničov: Uvízl – Koutek, Rajnoha, Markovič, Juřátek, Kasal (68´ Jeřábek), Vasiljev (46´ Dostál), Ambrozek, Vychodil (46´ Nuc), Komenda, Krč

Hodonín: Petráš – Čurgali (73´ Kyselka), Novotný, Deklava, Fojtík (83´ Komara), Paděra, Vinkler (78´ Holešínský), Polách, Michna, Sasín, Žák

První poločas byl bohatý na góly, když jich padlo hned po dvou na každé straně. Hodonín udeřil jako první, když v šesté minutě otevřel skóre Sasín. Ten se po rohovém kopu ve vápně dostal ke střele a míč ze vzduchu poslal k levé tyči.

Vyrovnání ale přišlo vzápětí, když se rovněž po rohovém kopu prosadil Markovič. Remízový stav vydržel jen osm minut. Sasín si naběhl na centr z pravé strany a z první přesně zakončil. Hosté tak znovu vedli.

Gólové hody ani po této brance neustaly a do přestávky dokázali domácí ještě srovnat krok. Po půlhodině hry se Komenda  hnal do brejku, už to vypadalo, že bude zastaven, ale zvolil překvapivou střelu, která zapadla k levé tyči.


Druhá půle již tak plodná nebyla. Čtvrthodiny před koncem mohli jít domácí fotbalisté do vedení. Za hru rukou byla nařízena penalta. Tu však Komenda poslal jen do pravé tyče a skóre se neměnilo.

Hodonín se do žádné větší šance nedostal. Míč z volného přímého kopu hostů odvrátil hlavou bránící hráč.

Uničov byl blíže vítězství, ale neproměněná penalta nakonec znamenala dělbu bodů. Hodonín po dvou porážkách znovu bodoval o v tabulce se o jednu příčku posunul vzhůru.

You may also like...