Hodonín nasázel Polné na jejím hřišti devět branek

Debaklem pro domácí fotbalisty skončil zápas 6.kola mezi Polnou a Hodonínem. Hosté ze Slovácka hostitele vůbec nešetřili a do přestávky vedli 0:5. Po změně stran pak přidali ještě čtyři trefy a utkání ovládli v poměru 0:9.

Hodonín nastoupil na hřišti nejhoršího týmu soutěže v pozici jasného favorita a svoji dominanci dokázal gólově vyjádřit také na hřišti a zápas proměnil ve svou exhibici.

Hosté se brzy ujali vedení a další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. V prvním poločase překonali domácího brankáře Sasín, Michna, Kosorin a dvakrát Urbančok.

Také po přestávce pokračoval Hodonín v aktivní hře a přidal další čtyři trefy. Z penalty se prosadil Dressler a v závěrečné čtvrthodině se mezi střelce zapsali Čech, Konečný a Dunda.

Hodonín se výhrou osamostatnil na první místě, před druhým Žďárem má náskok tří bodů a odehráno o jedno utkání více. Polná je s jedním bodem na posledním místě.

SOBOTA 12.9.2020

Divize D – 6.kolo

Slavoj POLNÁ – FK HODONÍN 0:9 (0:5)
Branky: 15´ Sasín, 20´+45´ Urbančok, 21´ Michna, 38´ Kosorin, 68´(PK) Dressler, 76´ Čech, 77´ Konečný, 81´ Dunda; Rozhodčí: Marinč – Julínek, Rygl; ŽK: Michna (Hodonín); Diváci: 168

Hodonín: Petráš – Dressler, Žák, Sasín, Michna (65´ Kyselka (74´ Konečný)), Urbančok, Pospíšil (77´ Petrák), Bohun, Dunda, Kosorin, Mihál (70´ Čech

Další výsledky

Ždírec n/Doub. – Břeclav 2:1

Havlíčkův Brod – Start Brno 3:0

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz