Hodonín po čtyřech zápasech zvítězil, porazil Rýmařov

Fotbalisté Hodonína znovu v MSFL zabrali a před domácími fandy zvítězili nad Rýmařovem. Tříbodový zisk vybojovali znovu po čtyřech zápasech, ve kterých získali pouhý bod.

Fortuna MSFL 

FK Hodonín – Jiskra Rýmařov 3:1 (1:0)

Branky: 4´(PK) Hesek, 73´ Suchý, 90´ Novotný – 52´ Tilkeridis. Rozhodčí: Vejtasa – Petr, Vostrejž. ŽK: Michna (Hodonín).  Diváci:182

SESTAVY

Hodonín: Petráš – Flasar, Suchý, Kosorin (81´ Opina), Ťok, F. Žák (89´ Novotný), Hesek (56´ Dione), Michna, Mareš, Sasín, Fojtík

Rýmařov: Baroš – Harazin, Navrátil (80´ J. Furik), Dydowicz, M. Furik (51´ Němec), Kocúr (85´ Piroška), Tilkeridis, György, Šupák, Hleba, Kolísek

REPORT ZE ZÁPASU

Domácí fotbalisté se dokázali prosadit hned v samém úvodu zápasu. Už ve čtvrté minutě nařídil rozhodčí pokutový kop pro Hodonín. Hesek penaltu poslal doprostřed branky, hostující gólman byl bez šance – 1:0.

V desáté minutě se mohla kopat penalta také na druhé straně, po ruce jednoho z domácích hráčů. Rozhodčí však ukázal, že se balón ještě předtím dostal do zámezí.

Po dvaceti minutách se Hodonín dostal do přečíslení. Přihrávku dostal Michna, který postupoval úplně sám na bránu. Domácí fotbalista si balón hodně předkopl, Baroš byl u míče dříve.

V závěru poločasu ožili také hosté. Jedna příležitost Rýmařova střídá tu druhou, Šupák mohl střílet, ovšem balón posunul ještě na pravou stranu, odkud jeden z hostujících hráčů v obrovské šanci selhal a minul bránu.

Z proti akce mohl zvýšit náskok domácí výběr, Na pravé straně zůstal úplně volný Žák, který postupoval sám na bránu, vzápětí trefil spojnici branky.

Krátce před odchodem do kabin střílel Dydowicz, ale jeho rána jen prosvištěla kolem pravé tyče, Petráš by neměl nárok. Bylo to s tečí a kopal se jen roh.


Zatímco úvod zápasu vyšel Hodonín, vstup do druhé půle naopak Rýmařovu. V 52.minutě přišlo zasloužené srovnání. Hosté rozehráli rohový kop, míč si našel Tilkeridis, který z voleje střílel k tyči, brankář Petráš neměl šanci – 1:1.

O minutu později mohla Jiskra jít do vedení. Šupák skvěle pouštěl svému spoluhráči, Němec střílel z první, mířil však pouze doprostřed branky.

Na druhé straně se úplně sám před Barošem ocitl Ťok, který zakončoval na vzdálenější tyč. Balón pouze proletěl těsně vedle branky.

Čtvrthodiny před koncem přišel přetažený balón na zadní tyč, obrovská chyba Baroše, který na míč nedosáhl a Suchý z voleje trefoval odkrytou branku – 2:1.

V nastavení přišla ještě třetí branka Hodonína. Hosté při snaze o rychlou rozehrávku chybovali a míč doslova namazali střídajícímu Novotnému, který poslal míč do odkryté branky- 3:1

VIDEO ZE ZÁPASU

FOTOGALERIE

https://www.facebook.com/jaroslav.kolisek/media_set?set=a.2089282474450026&type=3

ZDROJ: youtube.com a onlajny.com

Mohlo by se vám líbit...