MSFL: Divokou přestřelku Vyškova a Hodonína zvládli domácí

Na hráče Hodonína čekala v sobotním programu MSFL cesta do Vyškova. Po dvou těsných utkáních, ze kterých svěřenci trenéra Komňackého vytěžili 4 body, lačnili hodonínští po dalším tří bodovém zisku.

Fortuna MSFL – 3. kolo

MFK Vyškov s.r.o – FK Hodonín z.s 7:4 (3:2)
Branky: 26´ Jeřábek, 28´ + 45´ + 60´ Koudelka, 49´ + 67´ Matocha, 88´ Dabić  – 7´ Polách, 39´ + 58´ Mareš, 83´ Sasín Rozhodčí: Machač Lukáš – Černý Josef, Staněk Josef Delegát: Rabušic Radek ŽK: Rapouch, Krejčí, Jeřábek Diváci: 223

Vyškov: Kollár – Praks, Rapouch (46´ Novotný), Matocha, Koudelka, Lahodný (80´ Studený), Dabić, Cvijović, Krejčí, Jeřábek, Němeček (69´ Josl)

Hodonín: Petráš – Mareš, Čurgali (65´ Hesek), Paděra, Vinkler, Žák, Šturma (70´ Tulaydan, Dekleva, Fojtík, Polách, Sasín (83´ Dovhanyuk)

Oba týmy začaly utkání ve vysokém tempu, ovšem větší převahu měli hosté, kteří se do domácí obrany dostávali především po skvělých kombinacích. Po jedné z nich byl poslán k zemi hodonínský Sasín a k nevoli domácím příznivcům ukázal nekompromisně rozhodčí Machač na značku pokutového kopu.

K exekuci se postavil ten nejzkušenější z řad hostů, kapitán Tomáš Polách. Jeho pokus však brankář Kollár vyrazil, bohužel pro Vyškov tak nešťastně, že  se odrazil opět k Poláchovi a pro kapitána Hodonína nebyl problém uklidit míč do sítě.

Domácí při standartních situacích zkoušeli různé signály, při jednom takovém dokonce srovnali. Matocha zahrával ve 26. minutě rohový kop, po kterém se dokázal dostat k zakončení z otočky domácí Jeřábek a nemilosrdně poslal míč do šibenice.

Hráči Vyškova začali stupňovat tlak a z další situace skórovali znovu. Tentokrát Jan Koudelka propálil z vápna vše, co mu stálo v cestě a otočil vývoj utkání.

Hodonín dokázal úřadovat opět ze standartní situace, běžela 39. minuta, když centr Polácha prodloužil Šturma a zakončující Mareš nedal brankáři domácích šanci.


V závěru poločasu se dostal k zakončení Radek Sasín, jeho pokus dokázal brankář Kollár vyrazit. A následně se dokázal projevit otřepané “nedáš, dostaneš”. Z následného brejku totiž skórovali domácí, když dokázal – zaseknout a obejít tak hned dva hráče Hodonína a jeho zakončení skončilo až za Petrášem.

Hosté se snažili vstoupit do druhého poločasu aktivněji, ovšem záhy se na hranici vápna skvěle uvolnil domácí Matocha a zvýšil náskok domácích.

Hodonínu se přeci jen podařilo snížit, když se v 58. minutě prosadil Mareš. Ovšem Jan Koudelka dokázal v 60. minutě zkompletovat hattrick a navýšil náskok domácích.

Domácím se dařily údery především z brejků. Po další podobné situaci skóroval po dobrém uvolnění Matocha a o osudu zápasu se zdálo býti rozhodnuto.

Přesto se hosté dokázali dostat ke snížení, když se prosadil Sasín a po své brance přenechal místo střídajícímu Dovhanyukovi.

V probíhající 84. minutě měl bezprostředně po svém příchodu na hřiště vyloženou šanci útočník Dovhanyuk, ovšem selhal v zakončení.

Hosté se nemohli dostat ke snížení, naopak skvěle fungující rychlí hráči domácích z dalšího brejku udeřili opět. Solo únik zakončil Dabić nekompromisně.

 

Odeslaný screenshot obrázek

Již 20 minut před koncem se zdálo být o vítězi této přestřelky rozhodnuto. Zdroj: TVCOM

Mohlo by se vám líbit...