Hodonín ve Zlíně nezvládl posledních dvacet minut a schytal debakl

Fotbalisté Hodonína velmi dobře rozehráli svůj další mistrovský zápas na hřišti rezervy Zlína. Po prvním poločase vedli 0:1, když se krátce před odchodem do kabin trefil Holek. Svůj náskok drželi až do sedmdesáté minuty, následně inkasovali pět branek a z utkání odešli poraženi.

NEDĚLE 16.4.2023

MSFL – 24.KOLO

FC ZLÍN “B” – FK HODONÍN 5:1 (0:1)
Branky: 71´ Kulíšek, 78´ Číž, 85´ Mlýnek, 88´ Kovinič, 89´ Bužek – 41´ Holek. Rozhodčí: Svoboda – Rosický, Šimoník. Delegát: Prokop. ŽK: Jura – Dressler. Diváci: 225

Zlín B: Bachůrek – Kulíšek, Kolář, Slončík (64´ Mlýnek) – Němeček, Číž (82´ Hartman), Polášek (70´ Kovinič), Jura, Hellebrand – Silný, Buzek

Hodonín: Petráš – Dressler, Sukup (81´ Papež), Kadlec (81´ Raisigl), Pernica (74´ Burac) – Glushach, Bobčík, Bohun (74´ Mazuch), Langer, Dunda – Holek (55´ Jáger)