Hodonín vybojoval tři body v Havlíčkově Brodě

K dalšímu mistrovskému zápasu v divizi D zajížděl Hodonín do Havlíčkova Brodu. Hosté si v úvodu druhé půle vypracovali tříbrankové vedení, ale během dvou minut o náskok přišli. Těsné vedení nakonec udrželi až do konce.

První poločas nabídl pouze jednu trefu, o kterou se postaral hostující Holek. Ten se trefil po čtvrthodině hry a zajistil Hodonínu poločasové vedení.

V úvodních minutách druhé půle pak přišla přestřelka. Nejprve skóroval z penalty Dressler a následně přidal třetí trefu hostů Švantner.

Pak se ke slovu dostal také domácí výběr, které dokázal během dvou minut dvěma góly snížit. Mezi střelce se za Havlíčkův Brod zapsali Bajer a Fikar.

Další změna skóre již nepřišla a Hodonín si připsal další důležitou výhru v boji o postup.

SOBOTA 25.9.2021

Divize D – 9.kolo (osmé hrané)

Slovan HAVLÍČKŮV BROD – FK HODONÍN 2:3 (0:1)
Branky: 55´Bajer, 57´ Fikar – 16´ Holek, 51´(PK) Dressler, 54´ Švantner; Rozhodčí: Zavřel – Julínek, Mach; ŽK: Cakl, Fikar – Sukup, Dunda, Galuška; Diváci: 160

Havl. Brod: Mazánek – Cakl, Turek, Dejl, Peca (46´ Coufal), Hloušek, Trinh, Bajer, Kučera, Fikar (84´ Novák), Žila (79´ Bouma)

Hodonín: Petráš – Helísek, Dressler, Kyselka, Sukup, Michna (73´ Urbančok), Švantner, Holek, Bohun, Dunda, Galuška (84´ Pospíšil)

Zdroj: is.fotbal.cz