První Kozojídky deklasovaly třetí Tvrdonice lehce 6:0

Dopoledním šlágrem, mezi lídrem z Kozojídek a třetími Tvrdonicemi, odstartovaly nedělní duely 1.B třídy. Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácího favorita, který soupeři nasázel šest branek a upevnil si první místo v tabulce.

Obě mužstva v letošní sezóně prohrála pouze jednou, Kozojídky zaváhaly doma s Kyjovem (1:2) a Tvrdonice rovněž na vlastním trávníku se Šardicemi (1:2). Loni zvládly vzájemné duely lépe Kozojídky, které na břeclavsku uhrály na podzim remízu 2:2 a na jaře doma zvítězily 4:1 (hattrickem rozhodl Tomá Ťok).

První půle patřila domácímu týmu, který hosty nešetřil a vstřelil tři branky. Skóre utkání otevřel ve 23.minutě Vardan, následně se trefili Zbytek a Smištík. Do kabin se odcházelo za stavu 3:0 pro favorita a první mužstvo tabulky.

Také po změně stran diváci viděli tři branky. Hned z kraje se podruhé v zápase trefil Vardan, následně se mezi střelce zapsali střídající Pollák a Doležel. Utkání se tak změnilo v domácí exhibici.

NEDĚLE 16.10.2022

1.B TŘÍDA, SK. C – 11.KOLO (desáté hrané)

SK KOZOJÍDKY – SOKOL TVRDONICE 6:0 (3:0)
Branky: 23´+46´ Vardan, 27´ Zbytek, 40´ Smištík, 49´ Pollák, 72´ Doležel. Rozhodčí: Korčák – Švaňhal, Vavřina. ŽK: Hodonský – Janulík. Diváci: 205

Kozojídky: Marada – Klimek, Páleník (61´ Vlček), Smištík (65´ Zbytek F.), Hodonský, Nekarda (61´ Doležel), Vardan (76´ Páleník), Chytka, Zbytek J., Janík (46´ Pollák), Prajza

Tvrdonice: Hübl – Rebenda (76´ Chrena), Pecha J., Kocák, Uhrinec, Janulík, Pecha A., Mustafa (46´ Hrnčíř), Polách, Kurial, Blažek M.

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...