Hraje se o víkendu – program a výsledky (14.-16.srpna 2020)

Přinášíme přehled zápasů a výsledků mistrovských soutěží hraných ve dnech 14.-16.srpna 2020. Druhé kolo podzimní části začíná v pátek a hlavní program se pak hraje v nedělním termínu.

PÁTEK 14.8.2020

Divize – E

Slovan Bzenec – Viktorie Přerov 4:3 (2:2)
Branky: 16´ Ševčík, 25´ Kasala, 74´ Čech, 90´ Linek – 17´ Kaďorek, 19´ Koplík, 71´ Bielko

III.B třída 

Vřesovice – Ždánice B 0:0


SOBOTA 15.8.2020

Divize – D

Hodonín – Start Brno 3:1 (2:1)
Branky: 7´ Urbančok, 28´ Švantner, 72´ Bohun – 41´ Svoboda; Diváci: 340

Krajský přebor

Kuřim – Mutěnice 0:1 (0:0)
Branky: 48´ Koštuřík; Diváci: 200

Boskovice – Ratíškovice 2:0 (1:0)
Branky: 35´ Němec, 48´ Novák; Diváci: 170

1.A třída, sk. B

Pačlavice/Dětkovice – Rohatec 0:6 (0:3)
Branky: 7´+29´+60´+63´ Jüstel, 14´(PK) Šimánek, 81´ Bajko; Diváci: 100

1.B třída, sk. C

Přibice – Kyjov 2:2 (1:0)
Branky: 45´+65´(PK) Sovka – 74´ Bochýnek, 90  Bartoň Z.; Diváci: 95

Šardice – Ždánice 1:1 (1:0)
Branky: 33´ Valenta – 81´ Horňák D.; Diváci: 250

Okresní přebor

Mikulčice – Svatobořice 0:4 (0:3)
Branky: 20´ Baťa, 22´ Kačer, 28´ Šimeček, 60´ Pochylý; Diváci: 50

Hroznová Lhota B – Lipov 3:2 (2:1)
Branky: 22´ Bartošek, 38´ Suchý, 66´ Jegla – 45´ Urbánek, 74´ Čerešňák M.; Diváci: 100

III.A třída

Ratíškovice B – Čejč 5:1 (5:1)
Branky: 4´ Imrich, 20´ Hložánek, 21´ Dobeš, 38´ Kordula, 40´ Marcián – 31´ Čepil; Diváci: 50

III.B třída

Ježov – Lovčice 1:1 (0:0)
Branky: 62´ Zálešák – 65´ Fronek; Diváci: 75

Sobůlky – Kostelec 2:0 (1:0)
Branky: 21´ Drápal, 81´ Konečný; Diváci: 75

III.C třída

Vnorovy B – Nová Lhota 0:0
Diváci: 80

Moravský Písek – Radějov 2:2 (1:1)
Branky: 22´ Stuchlík, 68´ Kuban – 41´+75´ Šmach; Diváci: 50


NEDĚLE 16.8.2020

1.A třída, sk. B

Bučovice – Milotice 3:0 (0:0)
Branky: 58´ Skokan, 88´+90´ Bil; Diváci: 361

Hroznová Lhota – Dubňany 3:2 (1:1)
Branky: 21´+52´ Radmil, 58´ Falešník – 30´(PK) Zelinka, 62´ Hlaváč; Diváci: 550

Velká nad Veličkou – Nikolčice 1:5 (0:2)
Branky: 81´ Janda – 19´ Petrásek, 42´+85´ Starý, 57´ Šabata, 79´ Čapka; Diváci: 100

1.B třída, sk. C

Tvrdonice – Strážnice 1:1 (0:0)
Branky: 88´ Dujsík – 50´ Šurek; Diváci: 75

Kněždub – Valtice 2:5 (0:3)
Branky: 60´ Kábrt, 89´ Smištík – 13´ Florus, 17´+75´ Peš, 45´ Novák, 54´ Barvíř; Diváci: 100

Charvátská Nová Ves – Vacenovice 2:0 (0:0)
Branky: 55´+67´(PK) Kuřil;  Diváci: 185

Velké Bílovice – Blatnice 4:2 (2:1)
Branky: 10´ Dvořák, 20´ Mokruša, 66´ Švásta, 76´ Homola – 26´ Naňák, 52´ Zámečník; Diváci: 150

Uhřice – Kozojídky 2:3 (0:1)
Branky: 53´(PK)+79´ Rotrekl – 5´+63´ Březina, 58´ Pollák; Diváci: 150

Okresní přebor

Žarošice – Petrov 1:1 (1:1)
Branky: 44´ Sedláček – 20´ Zlomek; Diváci: 100

Nenkovice – Dolní Bojanovice 0:2 (0:1)
Branky: 1´ Blaha V., 56´ Bohun M.; Diváci: 70

Hovorany – Dambořice 3:2 (1:1)
Branky: 10´ Beňa, 75´ Ivan, 89´ Novotný – 42´ Švaňhal, 90´ Drmela; Diváci: 90

Vlkoš – Bukovany 6:2 (2:0)
Branky: 28´ Vajgara, 41´ Otruba B., 53´+85´ Čada T., 58´ Bílý, 76´ Hlaváč – 68´ Vykouk, 89´ Vašíček; Diváci: 98

III.A třída

Čejkovice – Dubňany B 0:2 (0:2)
Branky: 12´ Pluháček, 16´ Albert; Diváci: 80

Násedlovice – Vracov 6:4 (3:2)
Branky: 8´ Novosad, 15´+40´+57´ Jankůj P, 52´ Jankůj F., 64´ Horák – 24´+67´+73´ Říha L., 38´ Žandovský M.; Diváci: 80

III.B třída

Věteřov – Bohuslavice 0:0
Diváci: 50

Moravany – Žádovice 2:3 (1:2)
Branky: 7´+57´ Vlachovský – 17´ Kuběna, 34´ Kůřil, 88´ Marčík; Diváci: 120

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Hrubá Vrbka 4:2 (1:1)
Branky: 3´ Pavlica, 55´+70´ Rybníkář, 64´ Kučera – 45´+60´ Ševečka; Diváci: 40

Suchov – Louka 7:1 (2:1)
Branky: 5´ Janeska, 20´+67´+75´+85´+88´Mikeska, 53´ Sup – 23´ Šimlík; Diváci: 85

KEN Veselí nad Moravou – Tvarožná Lhota 6:2 (3:2)
Branky: 7´+37´+90´ Páč, 42´ Holek, 75´ Staněk, 86´ Tomeček – 29´ Holubík, 40´ Sporysz; Diváci: 76

Těmice – Domanín 2:2 (1:1)
Branky: 15´ Janás, 74´ Vítek – 33´ Hrobař, 54´ Brož; Diváci:

You may also like...