Hroznová Lhota ztratila vedení nad Dubňany za tři minuty

Hroznová Lhoty v úvodním utkání nové sezony, premiérové v I.A třídě, podlehla na hřišti Krumvíře 2:1. Smolný výsledek měl být zapomenut v domácím duelu s Baníkem Dubňany.

I.A třída sk.B – 3. kolo

TJ Sokol Hr. Lhota – FK Baník Dubňany 1:2 (1:0)
Branky: 31´ Janík M. – 53´ Pochylý, 56´ Soldán Rozhodčí: Budovič Pavel – Hrubý Josef, Janík Dominik ŽK: Janík, Noga, Krejčiřík (všichni Dubňany) Diváci: 400

Hr. Lhota: Kusalík – Maněk, Janík (82´ Bartošek), Červenka, Bíla, Podrazil, Polách, Falešník (62´ Matyáš), Lipčík L. (62´ Schwarzbier), Lipčík J., Lipčík P.

Dubňany: Zeman – Hlaváč, Sviták, Bidmon, Janík, Noga, Soldán, Kordula, Pochylý, Silný, Chaloupka

V druhém soutěžním utkání se v dresu Hroznové Lhoty premierově představili dva výborní hráči, o jejichž přestupu jsme již informovali.

V první polovině aktinější domácí se snažili především držet míč, když už se objevila nějaká šance, skončila nezdarem.

Úspěšně se však prezentovala posila domácích, záložník Michal Janík, který otevřel skóre.

Hráči Hroznové Lhoty, tak před skvělou kulisou mohli odcházet ze hřiště výrazně lépe naladěni než jejich soupeř.

Ve druhém poločase se však nemohli domácí chytnout tempa hry a hosté začali hrozit především po standartních situacích, ze kterých se padly i obě branky hostujícího celku.

Nejprve skóroval v 53. minutě Pochylý a tři minuty po něm zajistil Soldán vedení Dubňan. Dlouhou pasáž bez šancí rozsekla až ta, ve které se v malém vápně objevil Petr Lipčík, ten však selhal.

I přes nucená střídání v závěrečné desetiminutovce se nepodařilo domácím skórovat a nováček 1.A třídy odešel ze hřiště poražen.

Mohlo by se vám líbit...