Zástupci Hodonína v 1.A bodovali naplno

Ani odpoledne nepřišli diváci I.A třídy o zajímavé duely, zřejmě nejzajímavější se chystal v Hroznové Lhotě, kam mířil “B” tým Vyškova.

I.A třída sk.B – 12. kolo

TJ Kordárna Velká n./Vel. – SK Rakvice 1932 3:1 (2:0)
Branky: 17´ Spazier M., 28´ Hrbáč, 67´ Kohůt – 80´ Bílek Rozhodčí: Bělák Marek – Ondrouch Tomáš, Lenfeld Oldřich ŽK: Spazier O. – Singer, Kadrnka Diváci: 50

Domácí fotbalisti rozjeli domácí utkání dobře, již v 17. minutě poslal Velkou do vedení Spazier. K další brance domácím stačilo pouhých 10 minut a hosté kapitulovali podruhé.

Ve druhém poločase se nejprve dočkali domácí příznivci třetí branky svého týmu. Na začátku poslední desetiminutovky už jen kosmeticky upravoval skóre hostující Bílek.

FK Milotice – TJ Dražovice 4:2 (3:1)
Branky: 5´+ 90´ Holub, 14´ Nedvědický, 33´ Hofr – 12´ Starý, 55´ Řepka Rozhodčí: Putna Pavel – Němeček Stanislav, Krbůšek Radim ŽK: Šifel, Zajíc – Outrata, Křap, Ondra, Sláma, Pospíšil, Pelc, Řepka, Škarabela ČK: 78´ Pospíšil Diváci: 117

Divoký spád mělo v úvodním poločase i utkání v Miloticích, kde skóre otevřel v 5. minutě Holub. Reakce hostů na sebe nechala čekat do 12. minuty, kdy se prosadil Starý. Za pár minut však vrátil domácím vedení Nedvědický Na tuto branku hosté odpověď nenašli, naopak kapitovali opět.

Hostujícího brankáře překonal ve 33. minutě Hofr a zařídil tak Miloticím dvoubrankové vedení.

Oběma celkům se podařilo ve druhém poločase ještě jednou skórovat. Nejprve snížil Řepka a vykřesal tak naději pro hosty. Všechny snahy však zmařilo vyloučení Pospíšila v 78. minutě po druhé žluté kartě.

Petr Holub, který svojí brankou utkání otevřel tak svým zakončením zápas i uzavřel. V 90. minutě si dokázal domácí hráč připsat druhou branku, která byla již konečnou tečkou za nedělním utkání.

TJ Sokol Hroznová Lhota – MFK Vyškov “B” 3:1 (2:1)
Branky: 11´ Maněk, 14´ Lipčík P., 76´ Matyáš – 39´ Lička Rozhodčí: Hudec Martin – Knecht Milan, Vašík Michael ŽK: Vaverka, Schwarzbier, Falešník, Matyáš – Fialka, Kollár Diváci: 110

Těžké utkání čekalo na fotbalisty Hroznové Lhoty, kteří doma přivítali hráče rezervy Vyškova, která působí v dosavadním ročníku 1.A třídy skvělám dojmem.

Domácí nic nepodcenili a díky dvěma brankám z kopaček Maňka a Lipčíka v rozmezí tří minut se ujali vedení. V závěru poločasu korigoval výsledek hostující Lička.

Druhý poločas divákům v Hroznové Lhotě nabídnul pouze jedinou branku, o tu se postaral střídající Matyáš v 76. minutě

Mohlo by se vám líbit...