Hudec sestřelil Jiskru, Kozojídky doma padly, Uhřice braly 3 body

Odpolední program I.B třídy měl zastoupení i z řad celků Hodonínska. Poslední Hovorany hrály s Jiskrou, Kozojídky v přímém souboji s Vacenovicemi o 3. místo a předposlední Křeplice na půdě Uhřic.

I.B třída sk. C – 12. kolo

SK Kozojídky – SK Vacenovice 1:2 (1:2)
Branky: 28´ Hrbek – 9´ Rehák, 35´ Sladký Rozhodčí: Ševela Petr – Hulcký Tomáš, Jonáš Petr Delegát: Strouhal ŽK: Páleník – Příkazský, Knotek, Rehák Diváci: 120

Kozojídky pomalu začínají ztrácet energii se kterou procházeli loňskou sezonu a i začátek právě aktuální. Změna nepřišla ani v prvním poločase duelu s Vacenovice, kdy musel Grombíř lovit míč ze své sítě již v 9. minutě.

Ve 28. minutě však dokázal vyrovnat Hrbek, hosté si však své vedení vzali zpátky a dokonce prvního poločasu jej ji udrželi.

Druhý poločas již více než 120 divákům branky nenabídl a tak odjíždějí hráči Vacenovic s plným bodovým ziskem.

FK Hovorany – TJ Jiskra Strážnice 3:1 (2:1)
Branky: 1´+ 14´+ 90´Hudec – 9´ Lípa Rozhodčí: Janík Dominik – Štipčák Martin, Miklík David Delegát: Kordula ŽK: Gebhart, Válek, Škrobák, Ondroušek – Rybár, Vávra, Píža, Hadač, Harašta Diváci: 50

Skvělý nástup do utkání předvedly Hovorany, které dokázaly skórovat ihned v 1. minutě. Pížu dokázal překonat Hudec. Utkání dále pokračovalo ve velkém tempu a o srovnání nakonci první desetiminutovky postaral Lípa.

Ve 14. minutě již však znovu zvítězil v miniduelu Hudece s Pížou domácí střelec, který tak poslal opět poslal domácí do vedení.

Ten, kdo si našel v Hovoranech cestu na fotbal, se ve druhém poločase načekal na branku až do samotného závěru, kdy se však k libosti všech přítomných dokázal potřetí v zápase prosadit Hudec a zkompletoval tak hattrick

SK Uhřice – TJ Sokol Křepice 2:0 (1:0)
Branky: 17´ Mikšík, 70´ Neumann Rozhodčí: Peringer Jakub – Polonec Milan, Prokeš Vít Delegát: Blažek ŽK: Konečný, Hroudný – Vala Diváci: 80

Uhřice si domácí zápas proti Sokolu Křepice pohlídaly, když v prvním poločase skórovali zásluhou Mikšíka, který tak otevřel skóre utkání.

Ve druhém poločase se dokázal prosadit i Neumann a 3 body tak zůstávají v Uhřicích.

 

You may also like...