Preview: I.B. třída sk. C | Odvrátí Strážnice sestup?

Jako většina soutěží, tak i I.B třída skupina C začíná na Hodonínsku víkendem 25.-26.3. Jak do boje naběhnou vedoucí celky jako Milotice nebo Kněždub? A naopak, podaří se Strážnici odvrátit sestup?

Milotice zatím drží průběžné první místo, s relativně pohodlným náskokem na druhý Kněždub. Ten činí 5 bodů a pro hráče Kněždubu to bude náročný úkol, pokud se budou chtít rvát o příčku nejvyšší.

Opačné starosti mají celky Žarošic, Strážnice a Hovorany, které jsou na 12., 13. respektive 14. pozici, tedy 3. od konce, předposlední a poslední. Strážnice se po vydařené sezóně 2015/2016, kde nedala soupeřům v OP šanci musí nyní soustředit především na to, aby se do nižší soutěže opět nevrátila. Formu taktéž hledá strážnický útočník Tomáš Lípa.fine486x60.gif

V poklidu mohou být týmy Vacenovic nebo také hráči Hroznové Lhoty, jež většinu své jarní přípravy trávili na UT ve Veselí nad Moravou, kde se hráči svědomitě připravují na jarní boje, aktuálně drží 5. pozici, ovšem boje o pozice od 2. po 6. místo jsou vyrovnané s rozdílem 4 bodů.

V rámci prvního jarního kola čeká těžké utkání na hráče Žarošic, kteří doma přivítají 3. Uhřice, Kněždub jede na hřiště Sokolu Křeplice, Hroznová Lhota do Charvátské Nové Vsi a Strážnice doma přivítá Hovorany.

 

Mohlo by se vám líbit...