Hrubá Vrbka vyhrála i počtvrté, Ševečka dal hattrick

Plný počet bodů mají na svém kontě fotbalisté Hrubé Vrbky, kteří v sobotu porazili na domácím hřišti rezervní mužstvo Velké nad Veličkou. Vyhráli tak i čtvrté utkání v sezóně a navíc mají ještě dvě utkání k dobru.

III.C třída – 6.kolo

Horňácko HRUBÁ VRBKA – Kordárna VELKÁ NAD VELIČKOU B 4:2 (2:2)
Branky: 6´+70´+82´ Ševečka, 36´ Horák – 27´ Maňák, 33´ Koželuha. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Prachař – Rybníkář. Diváci: 40

Hrubá Vrbka: Kováčik – Prachař, Mlýnek D., Sečkář, Bíla, Peprna, Janás, Mlýnek M., Blažek J., Horák, Ševečka (Kutálek, Šuránek, Blata, Pomkla)

Velká n/Vel. B: Novotný – Bajko, Lipár, Machálek, Hrbáč, Valášek, Hozák, Rybníkář, Bárta, Koželuha, Šácha (Maňák, Vašíček, Pavlinec P., Spazier O.)

V zápase se potkala mužstva, která se nachází na opačných pólech tabulky. Vrbka bojuje o přední místa, Velká se pohybuje ve spodní části.

Domácí šli do vedení v šesté minutě, kdy se poprvé v utkání trefil Ševečka. Po necelé půlhodině dokázal srovnat Maňák.

Ve 33.minutě hosté výsledek otočili po gólu Koželuhy. Už za tři minuty vrátil skóre do nerozhodného stavu Horák a do kabin se šlo za stavu 2:2.


Na další gól se čekalo do 70.minuty, kdy si vítěznou branku připsal Ševečka. Tentýž hráč pak ještě v 82.minutě zkompletoval hattrick a zpečetil výhru domácího výběru v poměru 4:2.

Hrubá Vrbka, se dvěma zápasy k dobru, přeskočila v tabulce Suchov a s plným bodovým ziskem se dostala na první místo. Velká odehrála jako jediná všech šest utkání a v tabulce je na předposledním místě.

[team_standings id=”13488″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...