III.A třída: Hodonínské béčko si zahraje okresní přebor

Páteční předehrávka III.A třídy mezi béčkem Svatobořic/Mistřína a rezervou Hodonína určila posledního postupujícího ze III.tříd. Vítězem soutěže se stali fotbalisté Hodonína B, dosavadního lídra.

III.A třída – 22.kolo

Spartak SVATOBOŘICE/MISTŘÍN B – FK HODONÍN B 1:5 (1:4)
Branky: 44´ Miklík – 3´+21´+38´+90´ Blažek, 8´ Šuga. Rozhodčí: Sedlář – Ťok, Bittner. Bez ŽK. Diváci: 36

Svatobořice B: Klvaň – Miklík, Koutný, Kůřil, Změlík, Votrubec, Šalša D., Šťastný, Lunga, Šalša L., Navrátil (Macháč, Benešovský, Hoch, Jagoš, Maršálek)

Hodonín B: Bidmon – Blažek, Šuga, Čechovský, Sasínek, Linhart, Koneček, Bureš, Weiss, Kotásek M., Vacenovský (Stráník, Kotásek T., Anovčin, Ščevík)

Před zápasem byly karty rozdány jednoznačně, utkaly se první a poslední tým soutěže. Hodonín udeřil hned v úvodu, když favorita poslal do vedení Blažek.

Po pěti minutách zvyšoval náskok Šuga a následně se dvakrát znovu trefil Blažek a zkompletoval hattrick. Úspěchu se dočkal také Spartak, snížení zařídil krátce před přestávkou Miklík.

Po přestávce už se ani jedno mužstvo nemuselo nikam hnát. Definitivní pojistku výsledku dal v poslední minutě, svou čtvrtou brankou v zápase, Blažek.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]