III.A třída: Hodonínský Nesyt schytal ve Vracově debakl

Duel mezi třetím a čtvrtým týmem tabulky III.A třídy byl jednoznačnou záležitostí domácí Vracova, který hodonínskému Nesytu nastřílel devět branek. V tabulce si obě mužstva po sobotě místa prohodila.

III.A třída – 18.kolo

FC VRACOV – Nesyt HODONÍN 9:0 (3:0)
Branky: 23´+52´ Knee, 27´+63´+83´ Mlček, 33´+60´+72´ Říha L., 50´ Loprais Š. Rozhodčí: Bábíček. ŽK: Říha V. (Vracov). Diváci: 50

Vracov: Zálešák – Nygrýn, Říha L., Loprais Š., Mlček, Říha V., Loprais P., Kaiser, Knee, Kocurek, Polášek (Vondryska, Žandovský, Hřib, Kadleček)

Nesyt: Valenta – Ondrovčík, Toman, Král, Vrbovský, Chramosta, Švirga, Ševčík, Chudíček, Rakvica, Sládek (Uřičář)

V zápase se spíše očekávala vyrovnaná bitva, ale opak byl pravdou. Nesyt měl na střídání pouze jednoho hráče do pole a v prvním poločase inkasoval tři góly.

Postupně překonaly hodonínského brankáře Knee, Mlček a Lukáš Říha. Po přestávce už domácí plně převzali otěže zápasu a oslabenému soupeři nasázeli dalších šest branek.

Hattrick s v utkání připsali Mlček a Lukáš Říha, dvakrát se prosadil Knee a jednu trefu zaznamenal Šimon Loprais. Na to, že se střetly třetí a čtvrtý tým tabulky, bylo utkání jednostrannou záležitostí Vracova.

Další sobotní výsledky

Slavoj Rohatec B – FK Hodonín B 2:7 (1:3)
Branky: Vacenovský, Odehnal – Šuga 3, Anovčin 2, Gabčo, Bureš

Spartak Svatobořice/Mistřín B – Moravia Násedlovice 0:5 (0:3)
Branky: Dobeš 2, Jankůj, Bucala, Baják

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...