Přestřelka mezi hodonínským Nesytem a Vracovem

Deset branek přinesl sobotní duel ve III.A třídě mezi Nesytem Hodonín a Vracovem. Hosté po první půli vedli 3:2, ale nakonec domácí vývoj utkání otočili a zvítězili 6:4.

III.A třída – 3.kolo

Nesyt Hodonín – FC Vracov 6:4 (2:3)
Branky: 23´ Linhart, 28´+61´ Nedvídek, 57´ Sládek, 72´+81´ Uřičář – 2´+44´ Kaiser, 18´ Křižka, 80´ Říha Lukáš. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Fajgara, Novák, Linhart, Sládek – Polášek, Otépka. Diváci: 80

Hodonín: Štipčák – Bačák, Fajgara, Novák, Vavřík, Semotán, Měchura M., Koneček, Nedvídek, Linhart, Měchura J.

Vracov: Fridrich – Cizler, Nygrýn, Křižka, Polášek, Chovanec, Mlček, Říha V., Tesař, Kaiser, Kadleček

Vedoucí mužstvo soutěže v podobě Nesytu Hodonín, mělo s Vracovem trochu více problémů než se původně myslelo.

Už ve druhé minutě hosté udeřili a Kaiser poslal Vracov do překvapivého vedení. Po necelých dvaceti minutách se do střelecké listiny zapsal Křižka a rázem to bylo o dva góly.

Až poté se Nesyt probudil a dvěma góly v rozmezí pěti minut srovnal. O první gól se postaral Linhart a chvíli po něm se trefil Nedvídek.

Do kabin přesto odcházeli spokojenější hostující fotbalisté, kterým vrátil vedení gólem do šatny Kaiser, pro nějž to byla druhá trefa v zápase.


Po přestávce zněl pro Hodonín úkol jasně, zavelet k obratu. Chvíli to sice trvalo, ale nakonec to vyšlo. Vyrovnání přišlo v 57.minutě od Sládka, následně výsledek otočil Nedvídek. Ten se prosadil rovněž podruhé.

Po dalších deseti minutách zvyšoval už na rozdíl dvou branek Uřičář, stav utkání byl v tu chvíli 5:3 pro Nesyt.

Na drama zadělal v 80.minutě vracovský Lukáš Říha, který snížil na rozdíl jedné branky. Domácí ale dokázali z rozehrávky ihned kontrolovat a po minutě znovu vedli o dvě branky, trefil se opět Uřičář.

Závěrečná desetiminutovka už změnu skóre nepřinesla a Hodonín dokázal zvítězit také ve třetím utkání sezóny a bez ztráty bodu je na prvním místě tabulky, Vracov se s jedním bodem drží ve spodní části.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...