III.A třída: Vracov nastřílel třináct gólů a drží třetí místo

Třetí Vracov hostil předposlední béčko Svatobořic/Mistřína a utkání bylo jasnou záležitostí domácí mužstva, které na hřišti dominovalo. Výsledkem všeho byl debakl hostí v poměru 13:0.

III.A třída – 16.kolo

FC Vracov – Spartak Svatobořice/Mistřín B 13:0 (4:0)
Branky: 29´  Kadleček, 37´+46´+51´+54´ Říha Lukáš, 38´ Mlček, 43´ Vrážel, 48´ Hřib, 67´+84´ Říha Vít, 73´ Knee, 75´+86´ Svoboda. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Šalša (Svatobořice). Diváci: 70

Vracov: Zálešák – Nygrýn, Říha L., Loprais Š., Mlček, Říha V., Loprais P., Kaiser, Knee, Kocurek, Polášek (Goliáš, Vondryska, Vrážel, Svoboda, Hřib, Kadleček)

Svatobořice B: Klvaň – Březina, Lipár, Macháč, Parák, Šalša, Jagoš, Šťastný, Kůřil, Lunga, Grmolec

Hosté ze Svatobořic přijeli do Vracova pouze ve jedenácti hráčích, přesto drželi s domácím týmem krok. Po půlhodině inkasovali první gól od Kadlečka a v závěru poločasu pak další tři.

Postupně brankáře Klvaně překonali Lukáš Říha, Mlček a Vrážel. Do kabin odcházel Vracov s pohodlným vedení o čtyři branky.Po změně stran hosté odpadli a góly padaly jako na běžícím pásu. Během deset minut Spartak dostal další čtyři branky a skóre poskočilo na 8:0.

To ale nebylo od domácích vše a konto hostujícího brankáře zatížilo dalšími pěti přesnými zásahy. Na kanonádě se čtyři góly podílel Lukáš Říha, dvě trefy přidal Vít Říha a Matěj Svoboda.

V tabulce se Vracov dotáhl na druhé Násedlovice, které mají nedělní utkání k dobru. Spartak se díky výhře Rohatce B nad Čejkovicemi propadl na poslední místo.

Další sobotní výsledek

Slavoj Rohatec B – FC Čejkovice 6:4 (3:3)
Branky: 7´ Ruszkowski, 11´ Klimek, 37´+66´ Tomšej, 68´ Michalica, 85´ Snášel – 9´ Stávek, 15´ Gebauer, 39´+80´  Čechovský. Rozhodčí: Rotter. Diváci: 50

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...