III.C třída: Hattrick Kubana zajistil Moravskému Písku tři body

Fotbalisté Moravského Písku zdolali v domácím prostředí rezervu Velké nad Veličkou těsně 3:2. Vyrovnaný zápas rozhodl hattrickem Tomáš Kuban, vítězný gól pak vstřelil sedm minut před koncem.

III.C třída – 16.kolo

FC MORAVSKÝ PÍSEK – Kordárna VELKÁ nad VELIČKOU B 3:2 (2:2)
Branky: 12´+37´(PK) + 83´ Kuban – 8´ Petrucha, 25´ Jagoš. Rozhodčí: Sedlář – Horňáček, Hadač. ŽK: Chamrád – Kohůt, Šácha, Pavlinec Pavel. Diváci: 32

Mor. Písek: Chamrád – Dulovecz T., Křivánek M., Kučera, Vrána, Friš, Kuban, Křivánek T., Mička, Štěpáník, Sotolář (Šmahaj, Stuchlík, Tyzner, Dulovecz M.)

Velká n/Vel. B: Machálek – Bajko, Kohůt, Šácha, Jagoš, Vašíček, Kurečka, Jurena, Pavlinec P. I., Pavlinec P. II., Petrucha (Jochman, Prášek, Mizerák, Janás, Rybníkář)

Tabulkové postavení hovořilo ve prospěch Velké, ale na hřišti nakonec vítězství slavil domácí Moravský Písek. Hrdinou zápasu byl písecký Kuban, který vstřelil tři góly.

Byli to ale hosté, kdo otevřel skóre zápasu. V osm minutě překonal domácího brankáře Petrucha a hostující mužstvo poslal do vedení – 0:1.

Za čtyři minuty bylo srovnáno, když si Kuban připsal první branku v utkání – 1:1. Ve 25.minutě šla Velká podruhé do vedení, gólmana Chamráda pokořil hostující kapitán Jagoš – 1:2.

Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Svou druhou brankou v utkání proměnil ve 37.minutě pokutový kop Kuban a stanovil poločasový výsledek – 2:2.

Zápas sledovala jen hrstka diváků a ta se dočkala ještě jednoho gólu. K jejich radosti skončil za zády hostujícího brankáře a Kuban vítěznou trefou zkompletoval hattrick – 3:2.

Další sobotní výsledek

Sokol Hroznová Lhota B – FK Nová Lhota 4:0 (3:0)
Branky: 17´ Neumann, 36´ Lipčík, 42´ Náhlík, 63´ Pravda. Rozhodčí: Zima Jakub. Diváci: 80

[team_standings id=”9656″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]