Suchov zničil Novou Lhotu, Písek uspěl ve Vrbce

Dva zápasy se odehrály ve III.C třídě. Vše začalo v Boršicích, kde se Suchov utkal v Novou Lhotou. Program zakončil duel Hrubé Vrbky s Moravským Písekem.

III.C třída – 7.kolo

FK Suchov – FK Nová Lhota 7:1 (2:0)
Branky: 23´ Janeska, 38´+88´ Holčík, 66´ Pomkla, 70´ Mikeska, 73´ Sup, 75´ Mikéska – 82´ Holeš. Rozhodčí: Zima Igor. Bez ŽK. Diváci: 85

Domácí tým neměl s tím posledním vůbec žádné starosti. Základ pro tříbodové vítězství si Suchov položil v první půli, kdy se trefili Janeska a Holčík. Po změně stran to sice trochu trvalo, ale od 66.minuty jela domácí mašina na plný plyn.

Mezi střelce se postupně zapsali Pomkla, Mikeska, Sup a Mikéska. Brankář Hlaváček přišel o čisté konto až osm minut před koncem, kdy jej překonal Holeš. Závěrečné slovo měl Holčík, jenž svou druhou brankou v zápase uzavřel na konečných 7:1.


Horňácko Hrubá Vrbka – FC Moravský Písek 2:3 (1:1)
Branky: 43´ Polášek, 90´ (PK) Blažek P. – 38´+58´ Pyclík O., 60´ Hodonský. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Mlýnek, Blažek P. – Dulovecz T., Pyclík O., Pyclík P., Friš. Diváci: 30

Vrbka nastoupila se střelcem Patrikem Blažkem. Ten se sice znovu trefil, ale na body to tentokrát nestačilo. Poločas skončil remízou, když se za domácí prosadil Polášek a za hosty Ondřej Pyclík. Ten se trefil ještě v 58.minutě a poslal Písek podruhé do vedení.

Na jeho branku navázal Hodonský a připsal si rozdílový gól. Horňácko už stačilo pouze snížit, když v poslední minutě z penalty korigoval Blažek.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...