III.C třída: Tasov uspěl v Hrubé Vrbce a dál drží neporazitelnost

Lídr III.C třídy z Tasova v sobotu zvítězil po dvanácté v sezóně, když uspěl na hřišti Hrubé Vrbky. Rezerva Hroznovky tak dál uniká svým soupeřům a míří za postupem.

III.C třída – 13.kolo

TJ Horňácko Hrubá Vrbka – Sokol Hroznová Lhota B 0:3 (0:2)
Branky: 17´+74´ Náhlík, 23´ Bartošek. Rozhodčí: Horňáček – Sedlář, Pavlica. ŽK: Peprna, Janás – Neumann. Diváci: 50

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Sečkař, Mlýnek D., Pomkla, Peprna, Šuránek, Kutálek, Blažek J., Horák, Ševečka (Mlýnek M., Janás, Blata)

Hr. Lhota B: Jurásek – Suchý, Kolacia, Lipčík, Uher, Kašpárek, Slovák, Bartošek, Smetka, Neumann, Pavlica Mir. (Náhlík, Jegla, Bíla P., Pravda, Pavlica Mich., Bíla O.)

Těžkého soupeře přivítala Hrubá Vrbka na svém hřišti, proti lídru soutěže odehrála slušné utkání i přes porážku o tři branky.

Hostům vyšla první půlhodina zápasu, ve které dokázali dvakrát překonat domácího brankáře. Skóre otevřel v 17.minutě Náhlík a o šest minut později se prosadil také Bartošek.

Po přestávce už padl pouze jeden gól, čtvrthodiny před koncem se podruhé v utkání trefil Náhlík a stanovil výsledek na 0:3 pro Tasov.

Další výsledky III.C třídy – 13.kolo

Vacenovice B – Nová Lhota 4:0 (3:0)
Branky: 4´ Miléř, 14´ Voříšek, 23´ Korčák, 60´ Špaček. Diváci: 50

Vnorovy B – Tvarožná Lhota 0:3 (0:3)
Branky: 9´+37´ Sporysz, 15´ Holubík. Diváci: 80

[team_standings id=”9656″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...