Petrov vydřel postup do okresního přeboru

Petrov to nakonec ubojoval, když v zápase se Suchovem potřeboval uhrát minimálně remízu. Hosté po první poločase vedli, ale postupový gól vstřelil po přestávce Daniel Janeček.

III.C třída 

Sokol Petrov – FK Suchov 1:1 (0:1)
Branky: 62´ Janeček – 32´ Holčík. Rozhodčí: Zima Jakub – Řičica, Jahoda. ŽK: Grabec, Faltýnek J., Kundrata – Horňák T., Hanačík. Diváci: 300

Petrov: Čermák – Grabec, Lončík, Faltýnek J., Palkovič, Krša, Janeček, Macháček Z., Kundrata, Šantavý P., Zlomek (Macháček M., Šantavý L., Kříž, Mikulka, Faltýnek H.)

Suchov: Mikéska – Jančík, Švrček V., Sobek V., Sobek R., Mikeska, Janeska, Horňák T., Horňák J., Zemčík, Holčík (Hanačík, Švrček J., Sedláček, Sup, Štefaník, Šajdler)

Poslední dva zápasy sezóny Petrovu příliš nevyšly, i když je odehrál v domácím prostředí. S druhým Tasovem bezbranková remíza a s třetím Suchovem vydřená postupová plichta.

Výborná divácká kulisa sledovala boj Petrova o postup, na zápas si našlo cestu kolem 300 diváků. Domácí se nemohli dostat do zápasu a nervozita se jim lepila na paty.Ze zápasu potřebovali petrovští vybojovat bod. Byli to ale hosté, kdo otevřel skóre zápasu. Úvodní gól zaznamenal ve 32.minutě Holčík.

Domácí tak museli dotahovat a to jim na klidu příliš nepřidalo. Po přestávce se Petrov snažil s výsledkem něco udělat. Dočkal se po hodině hry, vyrovnávací trefu zařídil Janeček.

Byl to gól nakonec postupový. Ve zbývajícím čase už se ani jedno mužstvo nedostalo k vítěznému gólu a zápas skončil nerozhodně 1:1.

Zisk bodu stačil Petrovu k vytouženému prvnímu místu, kde přeskočil soupeře z Tasova. Suchov si v konečné tabulce místo pohoršil.

Další nedělní výsledky

Sokol Louka – Sokol Těmice 2:2 (2:2)
Branky: 10´ Mikéska, 41´ Staňka – 25´ Zeman, 30´ Jahoda. Diváci: 78

FC Moravský Písek – Kordárna Velká n/Vel. B 3:1 (1:0)
Branky: 31´+55´ Štěpáník, 49´ Kuban – 58´ Maňák. Diváci: 60

FK Nová Lhota – KEN Veselí n/Mor. 1:8 (1:5)
Branky: 19´ Pavlík – 7´+12´+17´+33´+38´ (PK) Páč, 47´ Runkas, 50´ Kunovjánek, 75´ Gerstberger. Diváci: 45

[team_standings id=”4988″ title=”Konečná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...