III.C třída: Tasov ztratil body s béčkem Vacenovic

Fotbalisté Tasova hostili na domácím trávníku rezervu Vacenovic. Ani vedení o dvě branky jim nestačilo k vítězství a se soupeřem se rozešli smírně 1:1.

III.C třída – 14.kolo

Sokol HROZNOVÁ LHOTA B – SK VACENOVICE B 2:2 (2:1)
Branky: 21´ Neumann, 31´ Smetka J. – 34´ Voříšek, ?´ Jakubíček (PK). Rozhodčí: Sedlář – Horňáček, Pavlica. ŽK: Lipčík, Slovák – Voříšek. Diváci: 85

Hr. Lhota B: Jurásek – Lipčík, Uher, Kašpárek, Slovák, Bíla, Smetka, Neumann, Nekarda, Náhlík, Martinek (Jegla, Smetka, Pravda, Pavlica, Nálepa, Frolek)

Vacenovice B: Spěvák – Miléř, Procházka, Rupec, Grufík, Novák, Příkazský, Šťavík, Voříšek, Lunga, Novotný (Špaček Mar., Špaček Mich., Chvátal, Jakubíček, Jaštík)

Domácímu týmu se povedl vstup do utkání, když po půlhodině vedl o dvě branky. Skóre zápasu otevřel ve 21.minutě Neumann a deset minut poté skóroval také Smetka.

O slibný náskok ale Tasov brzy přišel, když ve 34.minutě vrátil hostující mužstvo zpět do hry Voříšek. Po přestávce už padl pouze jeden gól.

Vacenovicím zařídil cenný bod ze hřiště lídra úspěšně proměněným pokutovým kopem Jakubíček. Favorit doma zaváhal, přesto udržel v sezóně neporazitelnost.

Další sobotní výsledek

FC Moravský Písek – Sokol Louka 2:0 (0:0)
Branky: 58´ Štěpáník, 90´ Kuban. Rozhodčí: Rotter. ŽK: Stuchlík, Dulovecz M. – Fišer. Diváci: 40

[team_standings id=”9656″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]