Jarní premiéra se Bzenci nepovedla

První jarní utkání se fotbalistům Bzence nepovedlo. Před domácími fanoušky přivítal Slovan tabulkově lépe postavenou Břeclav, která si s pozicí papírového favorita dokázala poradit. A to i přesto, že od 20.minuty hrála o deseti.

Divize – 18.kolo

Slovan Bzenec – MSK Břeclav 1:2 (1:1)
Branky: 45´ Kasala – 45´ Wallisch, 83´ Fiala. Rozhodčí: Jahoda – Nejedlý, Soukal. ŽK: Mokrý, Košut, Petrucha – Wallisch, Smejkal, Ianosteac, Fiala. ČK: 21´ Netopilík (Břeclav). Diváci: 195

O minulém víkendu špatné počasí zápas Bzence odložilo, nyní už Slovan mohl nastoupit. Na rozehrání však přišel těžký soupeř z Břeclavi, které patřila čtvrtá příčka.

První klíčový moment zápasu přišel už po dvaceti minutách, kdy musel předčasně do kabin hostující Netopilík.

Červená karta během zápasu, Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, kritika R v nepřerušené hře s hanlivým výraze ,,pískej to ty čuráku”

Domácí ale výhodu o jednoho muže v poli využít nedokázali a zákonitě tak musel přijít trest. Břeclavské fotbalisty poslal do vedení v 31. minutě Wallisch.

Do kabin se ale odcházelo za nerozhodného stavu, poločasový výsledek stanovil bzenecký kapitán Kasala, jenž se trefil v již nastaveném čase první půle.Slovan měl celý druhý poločas na to, aby utkání dotáhl do vítězného konce. Bohužel se tak nestalo a tři body putovaly na konto Břeclavi.

O vítěznou trefu se postaral sedm minut před koncem Fiala. Rozhodčí nastavoval osm minut, ale ani tato doba už výsledek nezměnila.

Břeclav dokázal zvítězit i ve druhém jarním kole a připsala si třetí vítězství za sebou, V tabulce přeskočila Rosice, ty však mají nedělní zápas k dobru. Bzenec zůstal na sedmém místě.

Mohlo by se vám líbit...