KEN během 10 minut otočil zápas ve svůj prospěch

Nedělní dopoledne patřilo dvojici zápasů III.C třídy, v tom prvním se utkaly Zarazice s Velkou “B” v Javorníku

III.C třída – 19. kolo

Kordárna Velká n.V. “B” – KEN Veselí 1:3 (1:0)
Branky:
28´ Petrucha – 60´ Tomeček R., 66´ Bureš, 70´ Štůral Rozhodčí: Bittner Luděk Delegát: Monček Miroslav ŽK: Janda, Lipár – Kuryviál Diváci: 40

Velká B: Novotný – Mlýnek, Lipár (82´Zvonič ), Machálek, Petrucha, Janda (67´ Maňák), Kurečka, Pavlinec P., Pavlinec M., Rumíšek (80´ Hozák), Pešek

KEN: Borek – Potrusil, Tomeček R., Kuryviál, Kunovjánek, Štůral, Tomeček M., Kubica, Špiruda, Bureš, Hanák

Hráči Zarazic v poslední době předváděli kvalitní výkony a získávali důležité body, ovšem nyní přijeli do Javorníku v okleštěné sestavě bez možnosti střídání.

Nakonec to byl právě “B” tým Velké, který se prosadil jako první. Přesně mířil Petrucha a po 28 minutách poslal domácí do vedení.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hráči Velké asi nebudou vzpomínat v dobrém na rozmezí mezi 60. a 70. minutou, během toho úseku totiž dokázali svěřenci trenéra Urbančíka otočit vývoj utkání. Nejprve vyrovnával Tomeček. V 66. minutě již posílal do vedení hosty útočník Bureš.

A v 70. minutě dokonal obrat kapitán Štůral. Další 3 bodový zisk tedy putuje do Zarazic.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]