KEN obdržel pět branek, Tasov vede tabulku

Odpolední program III. třídy skupiny C na hřišti v Zarazicích byl soubojem domácích, kteří teprve nedávno zjistili, jaké to je opět po dlouhém půstu vyhrát a týmem Hr. Lhoty “B”, který má zatím v aktuálním ročníku minimálně co se herní stránky týká ty nejvyšší ambice.

III.C třída –  6.kolo

KEN Veselí n. M.Sokol Hr. Lhota B 1:5 (1:4)
Branky: 18´M. Tomeček – 8´Suchý, 21´+ 36´+ 64´Durna, 38´Koryčanský. Rozhodčí: Dohnálek Jan – Fridrich Radim. Bez ŽK. Diváci: 100

KEN: Chudík – R. Tomeček, Ťok (31´Potrusil), Polách, Kunovjánek (40´Gerstberger), Štůral, M. Tomeček, Runkas (71´Müllner), Kubica (66´Staňka), Kuryviál, Hanák

Hr. Lhota “B”: Jurásek – Suchý, Kolacia (75´Pavlica), Nekarda (69´Kašpárek), Uher, M. Jegla, Neumann, Bartošek, Durna, Koryčanský (80´Nálepa), T. Jegla 

Od začátku to byla především ofenzivní síla Hr. Lhoty “B” v podání mladého Tomáše Koryčanského, který se svým spoluhráčem Tomášem Durnou zatápěli domácí obraně.

Poprvé se ovšem za hosty prosadil po nedorozumění v domácí obraně O. Suchý, teprve běžela 8. minuta.

Domácí hráči se z inkasované branky vzpamatovali a srovnali zásluhou Milana Tomečka v 18. minutě. To bylo ovšem co se týče gólů z domácí strany vše.

Diváci, kteří přijeli podpořit hosty především z Tasova viděli další gól již o 3 minuty později, v 21. minutě začal své gólové představení Tomáš Durna.

T-shock

Necelých 10 minut před koncem první půlce zaskočil domácí obranu již zmíněný Durna po pěkné kombinaci ze 36. minuty upravoval náskok hostí. Netrvalo dlouho a domácí brankář Chudík musel lovit míč ze sítě opět, když se prosadil tentokrát T. Koryčanský. Hosté mohli díky gólům svých hráčů odcházet do šaten ve výrazně lepším rozpoložení.

Ve druhé půli se domácí snažili být aktivnější, ale vedlo to pouze k nepřesným pokusům M. Tomečka a střídajícího Gertsbergra, který nahradil před koncem 1. půle Kunovjánka.

Za hosty opět hrozili především Koryčanský a Durna, ovšem domácí obrana společně s brankářem Chudíkem jim odolávala až do 64. minuty kdy zkompletoval svůj hattrick Tomáš Durna.

Díky výhře se béčko Hroznovky dostává do čela své skupiny III. třídy.

Mohlo by se vám líbit...