Radějov hrál s Tasovem v posledním utkání smírně

O víkendu startují poslední zápasy letošní sezóny pro některé týmy nižších soutěží. V páteční předehrávce III.C třídy nastoupil vítěz z Radějova proti béčku Hroznové Lhoty.

III.C třída – 22.kolo

Sokol Radějov – Sokol Hroz. Lhota B 2:2 (2:2)
Branky: 3´+29´ Březina – 21´+25´ Durna. Rozhodčí: Zíma Igor. ŽK: Chmelař (Radějov). Diváci: 100

Radějov: Kočík – Svejkovský, Kořínek, Chmelař, Bohunský (80´ Zajíček), Bačík, Šmach (70´ Parobek), Ševeček (61´ Pavka), Bubulinca, Březina, Šebesta

Hroz. Lhota B: Kusalík – Suchý, Kolacia (51´ Kolacia), Nekarda, Uher, Pavlica, Neumann M., Neumann K., Bartošek, Durna, Kašpárek

Oběma mužstvům v posledním utkání sezóny o nic nešlo. Radějov se stal již v předstihu vítězem této soutěže, Tasov mohl své tabulkové postavení o něco málo vylepšit.

Už první půle naznačila, že se bude hrát bezstarostný fotbal a dokonce přijdou i branky. Domácí tým poslal do vedení ve třetí minutě kanonýr Březina.

Vyrovnání zařídil po dvaceti minutách střelec na druhé straně, kterým byl Durna. Souboj těchto dvou fotbalistů pokračoval i nadále.Durna ve 25.minutě poslal Tasov do vedení a výsledek se rázem otočil. Ne však na dlouho a po půlhodině bylo opět srovnáno, když přesně zamířil Březina.

První poločas nabídl celkem zajímavou podívanou okořeněnou čtyřmi brankami. Zatímco první půle byla na góly bohatá, po přestávce tempo opadlo.

Oba týmy už pouze dohrávaly sezónu a žádné další branky již nepřišly. Zápas tak skončil remízou.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

ZDROJ FOTO: facebook FC Sokol Radějov

Mohlo by se vám líbit...